Terraria, Uzun Belirsizliğin Ardından Stadia’ya Geliyor

blank
Terraria, Uzun Belirsizliğin Ardından Stadia'ya Geliyor

İçerik: Terraria, Uzun Belirsizliğin Ardından Stadia’ya Geliyor

Terraria, Uzun Belirsizliğin Ardından Stadia’ya Geliyor:Çalkantılı bir çıkış yolunun ardından, indie sevgili Terraria artık Google Stadia’da oynamaya hazır. 2011 korumalı alan başlığını 80 TL karşılığında seçebilirsiniz. Stadia sürümü, oyunun en son Journey’s End güncellemesini ve 1.3.1 ve 1.3.5 sürümleri arasında yayınlanan her bir içerik geliştiricisi Re-Logic parçasını içeriyor.

Terraria’nın Stadia’ya gittiğine dair haberler ilk olarak Şubat ayında Re-Logic CEO’su Andrew Spinks’in stüdyonun YouTube, Gmail, Drive ve Play hesaplarını askıya aldığı iddiasıyla Google’ı patlatmak için Twitter’a gittiğinde ortaya çıktı. Terraria’nın Stadia sürümü aynı gün duyuruldu ve iptal edildi ve Spinks, şirketinin artık Google’ı veya platformlarından herhangi birini desteklemeyeceğini söyledi.

Sadece haftalar sonra stüdyo, Stadia sürümünün tekrar masada olduğunu söylediği bir geliştirme güncellemesi yayınladı. Re-Logic o sırada, “Stadia ekibinin ve 505 Games’teki ortaklarımızın gösterdiği sıkı çalışma nedeniyle, Terraria’nın Google Stadia’da yakında çıkacak lansmanının devam etmesine izin vermeye karar verdik,” dedi. . Tüm bunlar bizi Stadia hayranlarının neredeyse 10 yıllık bir oyunun bir limanını nihayet oynayabilecekleri haberiyle günümüze getiriyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Terraria, Uzun Belirsizliğin Ardından Stadia’ya Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

A Plague Tale Innocence, PS5 ve Xbox X/S Güncellemesi Alıyor

A Plague Tale Innocence, PS5 ve Xbox X/S Güncellemesi Alıyor:Bir Plague Tale: Innocence, uyuyan bir …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör