1993 Yılından Bir Oyun Klasiği :World Rally

blank
1993 Yılından Bir Oyun Klasiği :World Rally

İçerik: 1993 Yılından Bir Oyun Klasiği :World Rally

1993 Yılından Bir Oyun Klasiği :World Rally:

Sega Rally gelmeden önce, bu, arcade ralli oyunlarının aldığı kadar gerçekçiydi. World Rally, yukarıdan aşağıya bir görünüm seçti, ancak doğrudan bir Toyota Celica GT-Four’un fotoğraflarından dijitalleştirilmiş bir ana sprite’dan büyük ölçüde yararlandı. Veya en azından bir Toyota Celica GT-Four’un ölçekli modelinin fotoğraflarını bu çözünürlükte söylemek zor.

Oyunda ayrıca gerçek bir ralli özellikli motordan fantastik bir şekilde gırtlağa kadar dijitalleştirilmiş ses örnekleri vardı ve jetonunuzu makineye düşürdüğünüzde, atari salonunun sahibinden jetonu kurtarmasını isterdiniz..

Oyunu gerçekten satan o sesti. Geri sayımı beklerken gıcırdayan bir rölantiye maruz kaldınız, San Remo’nun pişmiş asfaltında kayarken lastiklere uygun şekilde işkence yapıldı ve arabayı bir sarsıntının üzerinden her fırlattığınızda motor dramatik bir şekilde devrildi. Bowling salonundaki diğer her şey soyut bipler ve hatalar yayarken, bu oldukça büyük bir olaydı.

Eylem, görünüşte geçen bir serçe perspektifinden görülürken, Dünya Rallisi o zaman için hala takdire şayan bir özgünlük sunuyordu. Monte ve Akropolis dahil olmak üzere klasik mitingler mevcut ve doğruydu, karışık yüzey rotaları ve hatta farlarınızdan gelen sınırlı sıçrama ile gezinmek zorunda olduğunuz gece sahneleri vardı. Eksik olan tek şey Tony Mason’ın düz şapkasıyla bitiş çizgisinde beklenti içinde beklemesiydi.

Kabul edildi, kabinde sadece tek bir pedal, gaz pedalı vardı, ama açıkçası bir Floridian su parkının bu tarafındaki en büyük kaydırakları başlatmak için gereken tek şey buydu. Pedalı düz bir şekilde ezin ve küçük oyuncak kutunuz Celica, gittikçe daha hızlı ateş eden chicanes, saç tokası ve ralli arabasının doğal düşmanı: büyük kütük yığınları etrafında ıslık çaldı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: 1993 Yılından Bir Oyun Klasiği :World Rally

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Tesla Model S Plaid’de Cyberpunk 2077 Oynayabileceksiniz

Tesla Model S’de Cyberpunk 2077 Oynayabileceksiniz: Elon Musk, yeni Model S Plaid’in CD Projekt Red’in …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör