Gucci, Roblox ve VRChat İçin Sanal Spor Ayakkabılar Tasarladı

blank
Gucci, Roblox ve VRChat İçin Sanal Spor Ayakkabılar Tasarladı

İçerik: Gucci, Roblox ve VRChat İçin Sanal Spor Ayakkabılar Tasarladı

Gucci, Roblox ve VRChat İçin Sanal Spor Ayakkabılar Tasarladı:

Gucci, artırılmış gerçeklikte (AR) “giyilebilen” veya Roblox ve VRChat gibi ortak uygulamalarda kullanılabilen The Gucci Virtual 25 adlı yeni ve özel olarak dijital bir çift spor ayakkabı ile sanal lüks ayakkabılara dalıyor. Şaşırtıcı bir şekilde, ayakkabılar tipik bir Gucci parçasından çok daha ucuz: Virtual 25’leri Gucci’nin uygulamasından 12,99 $ veya Wanna Kicks AR spor ayakkabı uygulamasında 8,99 $ karşılığında satın alabilirsiniz.

Gucci Virtual 25 spor ayakkabı, Gucci kreatif direktörü Alessandro Michele tarafından tasarlandı ve herkes için olmayabilecek kalın, neon yeşili ve pembe bir görünüme sahip. Ancak gerçek hayatta asla var olmayacak bir şey için uygun bir şekilde aşırı derecede aşırı hissediyorlar. Tüm Gucci kıyafetleri gibi, ayakkabılar da ikonik “GC” logosunu taşıyor; bu durumda, ayakkabının tabanı ve şişirilebilir (yine, tamamen sanal) dil üzerindedir.

Ayakkabılar, pazarlama için artırılmış gerçeklik (“ARketing”, iç çekiş) konusunda uzmanlaşmış bir şirket olan Wanna ile ortaklaşa oluşturuldu ve zaten spor ayakkabılarını sanal olarak denemek için kendi uygulamasına sahip. Sanal 25’ler Wanna’nın uygulamasında daha ucuz olan 8,99 ABD doları fiyatına satılıyor, ancak Roblox veya VRChat gibi diğer uygulamalarda ayakkabıları göstermek için indirilebilir varlıkları almak istiyorsanız, bunları Gucci’nin uygulamasında 12,99 ABD dolarına satın almanız gerekecek. .

Tamamen dürüst olmak gerekirse, onları “denedikten” sonra, bu spor ayakkabıların bana göre olduğunu düşünmüyorum. Ama Gucci ve Wanna’nın oynadığı mantığı biraz görebiliyorum. Dijital koleksiyonlara duyulan istek, yalnızca NFT’lerin artan popülaritesiyle artıyor ve söz konusu blok zinciri olmasa da, Gucci’nin ayakkabılarının çoğu NFT’de bir tane var: bunlar yalnızca mülkiyeti temsil eden bir simge değil; aslında kullanılabilirler (en azından sanal olarak).

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Gucci, Roblox ve VRChat İçin Sanal Spor Ayakkabılar Tasarladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Instagram, Algoritmaların Nasıl Çalıştığına Dair Bilgiler Verdi

Instagram, Algoritmaların Nasıl Çalıştığına Dair Bilgiler Verdi: Instagram’ın kesinlikle kronolojik bir beslemeden algoritmik bir beslemeye …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör