iPhone 13 Hiçbir Zaman Piyasaya Çıkmayabilir

blank
iPhone 13 Hiçbir Zaman Piyasaya Çıkmayabilir

İçerik: iPhone 13 Hiçbir Zaman Piyasaya Çıkmayabilir

iPhone 13 Hiçbir Zaman Piyasaya Çıkmayabilir:

Apple’ın sonbaharda önemli olayı olana kadar, yaklaşan iPhone ailesinin adıyla ilgili tahmin oyunu devam edecek. CNET’te, süreklilik uğruna yeni nesil iPhone ailesinden iPhone 13 olarak bahsediyoruz, ancak son zamanlarda çıkan bir rapor dalgası, asla bir iPhone 13 alamayacağımızı gösteriyor.

Olası isimler dışında, iPhone 12S’nin bu yılki serinin en önde geldiği söyleniyor. Ocak ayında Apple mühendislerine atıfta bulunan bir Bloomberg makalesi, yaklaşan ürün serisi için iPhone 12’nin “S” versiyonu olacak sadece küçük yükseltmelerin planlandığını söylüyor. Sık sık sızan Jon Prosser de bir iPhone 12S’yi işaret etti. Apple’ın bu adlandırma şemasını geçmişte 2014’ün iPhone 6’sının yerini alan 2015 iPhone 6S ve yine 2017 iPhone X’in devamı olan 2018 iPhone XS ile kullandığını gördük.Ancak diğer raporlar doğruysa, gelecek yıl raflarda bir iPhone 13 olmayacak: Apple’ın 2022’de isimlendirmesinden “iPhone 13” ü tamamen hariç tutarak bir iPhone 14’e geçmesi bekleniyor. İşte nedeni.

13 Sayısının Kötü Şans Getirmesi
13 sayısının kötü şansla ilişkilendirilmesinin gerçek dünyadaki yanıtları olduğu bir sır değil. 13. katı yüksek binalarından çıkaran gayrimenkul geliştiricilerine, 13. katta evlenmekten kaçınan çiftlerin gruplarına veya hastaları triskaidekafobi için tedavi eden psikologlara, yani 13 sayısının korkusunu sorun.

Apple, bu olumlu olmayan algının müşterileri bir iPhone 13 satın almaktan korkutabileceğini biliyor. Geçmişte Apple, A13 Bionic yonga setini ve iOS 13 yazılım güncellemesini yayınlayarak ürünlerini 13 numara ile markalamaktan çekinmedi. , Örneğin. Bununla birlikte, bir bileşen veya yazılımdan ziyade bir tüketici ürününden bahsettiğimiz için, bu daha yüksek riskli bir markalaşma egzersizidir. Ayrıca iPhone, Apple’ın en önemli ürünüdür ve Apple’ın milyarlarca dolarlık gelirinin yaklaşık% 50’sini oluşturmaktan sorumludur ve aynı zamanda şimdiye kadarki en popüler tüketici ürünlerinden biridir.

iPhone 12S, büyük bir yükseltmenin yolunu açıyor
Apple, iPhone 12S adıyla gidip iPhone 13’ü atlayarak, iPhone X’de olduğu gibi iPhone 14 veya 15 piyasaya çıktığında kapsamlı bir tasarım revizyonu için zemin hazırlıyor olabilir. Apple’ın iPhone 9’u atladığını hatırlayabilirsiniz. yerine 2016’nın iPhone 7’sini iPhone 8, 8 Plus ve iPhone X ile takip edin. Ayrıca iPhone X’in tasarım standartlarını yeniden tanımlayan ve günümüz iPhone’unun yolunu açan bir araç olduğunu unutmayın.

Bazı hesaplara göre, iPhone 14 veya 15 (veya Apple’ın adını verdiği her neyse), şirketin katlanabilir akıllı telefonlar dünyasına en çok beklenen girişi olabilir. Açık olmak gerekirse, katlanabilir bir iPhone’un gün ışığını görüp göremeyeceğini kesin olarak söyleyemeyiz, ancak bunun önümüzdeki yıl kadar erken gerçekleşebileceğini umuyoruz. Ocak ayında yayınlanan bir Bloomberg raporu, Apple’ın halihazırda katlanabilir bir iPhone ekranının çalışan bir prototipine sahip olduğunu, ancak bir lansmanı onaylamadığını söyledi. Örneğin Tayvan’ın Ekonomik Günlüğü gibi diğer satış noktaları, katlanabilir iPhone’un meyve vereceği yıl olarak 2022’yi kapattı. Ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo, 2023’ü işaret etti.

Apple’ın sonbahar olayına kadar, bu yılki iPhone’a hangi ismin tokatlanacağına dair hiçbir garanti yok. Ancak, Telefon 13’ten veya iPhone 12S ailesinden ne beklediğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmekle ilgileniyorsanız, en ilginç iPhone söylentilerinden bazılarını içeren derlememizi okuyun.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: iPhone 13 Hiçbir Zaman Piyasaya Çıkmayabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Google Pixel Artık Night Sight Videoları Çekebilecek

Google Pixel Artık Night Sight Videoları Çekebilecek: Google, geçtiğimiz ay I/O geliştirici konferansında bir dizi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör