OnePlus 6, Yeni OxygenOS 10.3.9 Güncellemesini Aldı

blank
OnePlus 6, Yeni OxygenOS 10.3.9 Güncellemesini Aldı

İçerik: OnePlus 6, Yeni OxygenOS 10.3.9 Güncellemesini Aldı

OnePlus 6, Yeni OxygenOS 10.3.9 Güncellemesini Aldı:

OnePlus 6 ve OnePlus 6T, en son Android güvenlik yamasını, bazı düzeltmeleri ve sistem kararlılığındaki iyileştirmeleri getiren OxygenOS 10.3.9 güncellemesini almaya başladı. En son güncelleme Android 10’a dayanıyor. Her iki akıllı telefon da Kasım 2019’da Android 10 tabanlı OxygenOS 10.0 güncellemesini aldı. Bu yılın başlarında OnePlus, bu iki telefonun da Android 11 güncellemesini alacağını doğruladı, ancak şirket bunu almadı bununla ilgili kesin bir zaman çizelgesi paylaşın.

Resmi OnePlus forum gönderisine göre, OnePlus 6 ve OnePlus 6T, OxygenOS 10.3.9 havadan (OTA) güncellemesini almaya başladı. Bu, başlangıçta sınırlı kullanıcılara geliyor ve ardından sunum genişletilecek. Bu güncelleme, güncellenmiş bir Google Mobile Services (GMS) paketi ve en son Şubat 2021 Android güvenlik yaması dahil olmak üzere bazı sistem ince ayarları getiriyor.

Tüm OnePlus akıllı telefonlarındaki güncellemelerde olduğu gibi, bu OTA güncellemesinin aşamalı bir sunumu olacak. Bu, esasen sınırlı sayıda OnePlus 6 ve OnePlus 6T kullanıcısının güncellemeyi başlangıçta alacağı ve daha sonra kritik bir hata olmadığından emin olduğunda, tüm kullanıcılara sunulacağı anlamına gelir. Güncellemeyi alıp almadığınızı manuel olarak kontrol etmek için Ayarlar> Sistem> Sistem güncellemeleri’ne gidin.

Belirtildiği gibi, OnePlus, OnePlus 6 ve OnePlus 6T için Android 11 tabanlı OxygenOS 11 güncellemesini yayınlayacağını söyledi. Ancak, bu yakın zamanda olmamalı çünkü OnePlus 7 ve OnePlus 7T serisi akıllı telefonlar henüz Android 11 güncellemesini almadı. OnePlus Nord, Android 11 güncellemesini almaya başlamıştı ancak bazı kullanıcılar bununla ilgili sorunlarla karşılaşmaya başladığı için duraklatıldı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: OnePlus 6, Yeni OxygenOS 10.3.9 Güncellemesini Aldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Huawei HarmonyOS, Akıllı Telefonlar İçin Piyasaya Sürüldü

Huawei HarmonyOS, Akıllı Telefonlar İçin Piyasaya Sürüldü: Huawei, akıllı telefonlar için tescilli HarmonyOS’un Çarşamba günü …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör