iPhone 13 Eylül Sonunda Piyasaya Sürülebilir

blank
iPhone 13 , iPhone 12 ile Aynı Açılı Lense Sahip Olabilir

İçerik: iPhone 13 Eylül Sonunda Piyasaya Sürülebilir

iPhone 13 Eylül Sonunda Piyasaya Sürülebilir:

2021 iPhone 13 modellerinin piyasaya sürülmesine hala birkaç ay kaldı ve bu sonbaharda bekleniyor, ancak 2020 iPhone 12 modellerinin piyasaya çıkmasından bu yana yeni cihazlardan ne bekleyeceğimize dair söylentiler duyuyoruz.

2021 iPhone serisi, 5,4 inç, 6,1 inç ve 6,7 inç boyutlarında dört cihazla 2020 iPhone serisine benzer görünecek, iPhone’lardan ikisi üst düzey “Pro” modeller olacak ve ikisi şu şekilde konumlandırılmış olacak: daha düşük maliyetli, daha uygun fiyatlı cihazlar.

Büyük tasarım değişiklikleri beklenmiyor ve 2021 iPhone’lar 2020 iPhone’larla aynı özellik setine sahip olacak, ancak kamera iyileştirmelerine, daha hızlı bir A serisi işlemciye, Qualcomm’dan yeni bir 5G çipine, artırılmış pil ömrüne ve bazı ince ayarlara güvenebiliriz. çentik için.

2021’de en az bir iPhone’un tamamen kablosuz şarj işlemine dayanan portsuz bir tasarıma sahip olacağına dair söylentiler vardı, ancak güvenilir Apple analisti Ming-Chi Kuo bunun olmayacağını söylüyor. Apple, MagSafe aksesuarları daha yaygın hale gelene kadar USB-C’ye geçiş ve portsuz tasarım olmadan yakın gelecekte Lightning’e güvenmeye devam edecek.

Daha küçük bir çentik bekliyoruz ve söylentiler, azaltılmış genişlik yerine daha düşük bir yüksekliğe sahip daha sığ bir çentik görebileceğimizi öne sürüyor. Apple’ın ayrıca iPad Pro’nun ProMotion teknolojisini iPhone’a getirerek Pro iPhone modelleri için 120 Hz yenileme hızları sunması bekleniyor.

Apple’ın iPhone 13 modellerine alternatif bir biyometrik kimlik doğrulama yöntemi olarak Face ID’ye ek olarak kullanılacak bir ekran içi parmak izi sensörü eklemeyi düşündüğü söyleniyor, ancak bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceği belli değil.

İyileştirilmiş kamera teknolojisi söz konusu olduğunda, söylentiler, iPhone 12 Pro Max’teki daha büyük sensörün diğer modellere kadar uzandığını ve ürün yelpazesinde daha iyi otomatik odaklama ve stabilizasyon için Sensör Kaydırma Sabitleme özelliğinin de kullanılabileceğini gösteriyor.

Düşük ışık koşullarında daha iyi performans ve gelişmiş otomatik netleme için daha düşük diyafram açıklığına sahip “Pro” iPhone 13 modellerinde Ultra Geniş lenslerde iyileştirmeler olduğu söyleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: iPhone 13 Eylül Sonunda Piyasaya Sürülebilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Google Pixel Artık Night Sight Videoları Çekebilecek

Google Pixel Artık Night Sight Videoları Çekebilecek: Google, geçtiğimiz ay I/O geliştirici konferansında bir dizi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör