Jeep’in Elektrikli Wrangler Konsepti Büyük İlgi Gördü

blank
Jeep’in Elektrikli Wrangler Konsepti Büyük İlgi Gördü

İçerik: Jeep’in Elektrikli Wrangler Konsepti Büyük İlgi Gördü

Jeep’in Elektrikli Wrangler Konsepti Büyük İlgi Gördü:

Jeep, X-Men’den ilham alan adı ile yeni bir elektrikli aracı tanıttı: Wrangler Magneto. Ancak, bunun isteyebileceğiniz elektrikli Jeep Wrangler olduğu için umutlanmayın – Magneto sadece bir konsept otomobil, bu yüzden muhtemelen yakın zamanda bir tane satın alamayacaksınız.

Otomobilin tasarımı 2020 Jeep Wrangler Rubicon’a dayanıyor, ancak 273 pound-feet tork ve 285 beygir gücü sunan bir elektrik motoruna sahip ve dört akü grubuna yayılmış 800 voltluk bir sistemle donatılmış olarak geliyor. Jeep. Şirket, Magneto’nun bir ücrete ihtiyaç duymadan ne kadar ileri gidebileceğine dair bir aralığı paylaşmadı, ancak bunun bir konsept otomobil olduğu düşünüldüğünde bu çok da şaşırtıcı değil.

Magneto ayrıca ilginç bir şekilde altı ileri manuel şanzıman ile donatılmış olarak geliyor. Ve bu şaşırtıcı olsa da, çoğu elektrikli otomobilin tek vitesli şanzımanları olduğundan, Magneto aslında çok vitesli şanzımana sahip ilk elektrikli konsept otomobil değil. Ford, Kasım 2019’da, tamamı elektrikli Mustang Lityum, altı ileri manuel şanzıman konseptini sergiledi.

Jeep’in ana şirketi Fiat Chrysler (şimdiki adı Stellantis) EV’leri benimsemekte yavaş davrandı ve GMC’nin Hummer EV ve Rivian’ın R1T kamyonetiyle çok yakın bir ufukta olan Stellantis, elektrikli bir versiyon sunmazsa müşterilerini kaybetme riskini alabilir. Jeep, en ikonik arabalarından biri. Stellantis, elektrikli araçlar için planları hakkında bazı cesur vaatler verirken, Magneto, yakın zamanda herhangi bir elektrikli Wrangler’ın çıkacağını gösterecek bir maddeden yoksundur.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Jeep’in Elektrikli Wrangler Konsepti Büyük İlgi Gördü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Lexus, 12 Haziran’da Yeni NX SUV’nin Lansmanını Düzenleyecek

Lexus, 12 Haziran’da Yeni NX SUV’nin Lansmanını Düzenleyecek: Premium otomobil üreticisi Lexus, ikinci nesil NX …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör