‘Resident Evil Village’ 7 Mayıs’ta Stadia’ya Geliyor

blank
'Resident Evil Village' 7 Mayıs'ta Stadia'ya Geliyor

İçerik: ‘Resident Evil Village’ 7 Mayıs’ta Stadia’ya Geliyor

‘Resident Evil Village’ 7 Mayıs’ta Stadia’ya Geliyor: Leydi Dimitrescu 7 Mayıs’ta Stadia’ya gidiyor. Resident Evil Village’ın PC, PlayStation ve Xbox’a geldiği gün, Capcom oyunu (ve onun uzun boylu, korkunç kötü adamını) Google’ın yayın hizmetine getirecek. Standart sürüm ortalama fiyatlıdır ve oyun içi öğelerden oluşan bir paket içeren Deluxe Sürüm size daha fazla maliyet getirir. Ön siparişler şu anda açık.

Google artık kendi Stadia oyunlarını yapmıyor olsa da, şirketin platforma büyük üçüncü taraf oyunları getirmeye devam ettiğini görmek güzel. 21 Mayıs’a kadar Stadia’da Resident Evil Village için ön sipariş verirseniz veya satın alırsanız Google bir bonus veriyor. Bir Stadia Controller ve Chromecast Ultra içeren bir Stadia Premiere Edition kiti ücretsiz olarak alacaksınız. Paket genellikle 100 dolardır.

Bu arada, Resident Evil 7: Biohazard oynayarak (veya yeniden ziyaret ederek) kendinizi Resident Evil Village’ın dehşetlerine hazırlayabilirsiniz. Stadia Pro üyeleri, 1 Nisan’dan itibaren bu oyunun Gold Edition’ını ücretsiz olarak satın alabilirler. Paket, Yasaklı Video Cilt gibi DLC’yi içerir. 1 ve 2 paketler ve iki son bölüm.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: ‘Resident Evil Village’ 7 Mayıs’ta Stadia’ya Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft, Xbox Game Pass’i Akıllı Televizyonlara Taşıyor

Microsoft, Xbox Game Pass’i Akıllı Televizyonlara Taşıyor: Microsoft’un eski büyük E3 canlı yayınından sadece birkaç …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör