F1 Şampiyonu Lewis Hamilton, Mercedes-AMG One’ı Tanıttı

blank
F1 Şampiyonu Lewis Hamilton, Mercedes-AMG One'ı Tanıttı

İçerik: F1 Şampiyonu Lewis Hamilton, Mercedes-AMG One’ı Tanıttı

F1 Şampiyonu Lewis Hamilton, Mercedes-AMG One’ı Tanıttı:

Yakında yedi kez Formula 1 dünya şampiyonu Lewis Hamilton’ın garajına park edilmiş bir Mercedes-AMG One göreceğiz, ancak şimdilik bize yaklaşan süper otomobile bir göz atmak için burada. Açıkçası, elimden geldiğince bakarım çünkü bu araba çılgın.

Bu kısa bir video, ancak kokpitin F1 tarzı bir direksiyon simidi ile tamamlanan güzel bir videosunu alıyoruz ve Hamilton, otomobilin konforunu anlatmak için en iyi marka elçisi konuşmasını yapıyor. Elbette, AMG One gerçek bir F1 arabasından çok daha rahat olacak, ancak uzun mesafeler boyunca sürmek için en güzel şey olmayacağına bahse girerim. Bu arada, Bu Bir’e karşı vuruş değil.

AMG One zaten Alman markası için inanılmaz bir proje, ancak aynı zamanda E Performance bölümünü de ortaya koyuyor. Hamilton bölümü tanıttı ve Bir’in geçtiğimiz Aralık ayında dallar için bir halo arabası olarak hizmet edeceğini duyurdu ve dürüst olmak gerekirse, bu araba bunu yapmanın harika bir yolu. One, doğrudan Mercedes-AMG’nin F1 yarış arabasından gelen turboşarjlı 1.6 litrelik bir V6 sallıyor ve en az 1.000 beygir gücü üretmeli. Markanın F1’deki başarısı için bir kutlama otomobili ve 275 kişi şirketle birlikte kutlayacak.

Tek şey, arabanın satılmış olması. Bir slot açılsa bile, katılmak için 2,72 milyon dolara ihtiyacınız var. Yani, evet, ucuz değil. Bunun yerine, Hamilton’ın bir yırtık için onu piste çıkarmasını beklemem gerekecek çünkü koltuk minderimde milyonlarca insan saklanmıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: F1 Şampiyonu Lewis Hamilton, Mercedes-AMG One’ı Tanıttı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Uber, Elektrikli Taksiler Yapmak İçin Arrival İle Anlaştı

Uber, Elektrikli Taksiler Yapmak İçin Arrival İle Anlaştı. Uber, 2017’de Londra’da 2025’e kadar tamamen elektrikli …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör