Porsche Taycan 2020’ye Yeni Güncellemeler Geliyor

blank
Porsche Taycan 2020'ye Yeni Güncellemeler Geliyor

İçerik: Porsche Taycan 2020’ye Yeni Güncellemeler Geliyor

Porsche Taycan 2020’ye Yeni Güncellemeler Geliyor:

Geçen yıl bir Porsche Taycan satın alan ve 2021 modelindeki yeni özellikleri kıskanan insanlar paniğe kapılmasın. Porsche, 2020 Taycan için, geliştirilmiş sürüş dinamikleri, yeni akıllı şarj fonksiyonları ve en yeni navigasyon / bilgi-eğlence özellikleri gibi şeylerle onu güncel hale getiren ücretsiz bir güncellemeyi açıkladı. Güncelleme, Porsche’nin eski araçları yazılım güncellemeleri yoluyla iyileştirerek kabaca Tesla’nın yolunu takip ettiği anlamına geliyor, ancak Aktif Şerit Koruma Yardımı gibi bazı önemli yükseltmeler ücretli.

Başlangıç ​​olarak güncelleme, sürücülere şarj etme konusunda daha fazla seçenek ve kontrol sağlayan yeni işlevlerin kilidini açar. Varış noktanıza vardığınızda istediğiniz bir şarj belirtirseniz, Porsche uygulaması, yolculuğunuza devam etmek ve o seviyeye varmak için bataryanın yeterince şarj olduğunu size bildirecektir. Ayrıca, sıcaklıkları ve olası pil aşınmasını azaltmak için daha yüksek seviyelerden (270 kW’a kadar) şarj kapasitesini 200 kW’a düşürmenize olanak tanıyan yeni “Pil Tasarruflu Şarj” işlevi ile birlikte gelir.

Yeni yazılım, sürüş hızlanmasını ve dinamiklerini de iyileştiriyor. Taycan Turbo S, geliştirilmiş kayma kontrolüne kavuşuyor, böylece bir önceki süreden 0,2 saniye daha kısalarak (yaklaşık yüzde 10) 9.6 saniyede 0’dan 200 km / sa hıza çıkabileceksiniz. Porsche, uyarlanabilir havalı süspansiyona sahip Taycan modelleri, Taycan’ı “yol tümsekleri veya garaj yolları gibi” tekrar eden yerlerde sürüş yüksekliğini ayarlayacak şekilde programlamanıza olanak tanıyan yeni Smartlift işlevine sahip olacak.

Porsche ayrıca navigasyon sistemini şerit düzeyinde hassasiyetle trafik bilgilerini içerecek şekilde güncelleyecek. Apple kimliğiyle bağlanan herkes artık Apple Podcasts’e video akışı ile veya olmadan erişebilir ve ayrıca Apple Music Lyrics’i görebilir. Apple CarPlay artık Porsche Communication Management (PCM) sisteminde iPhone uygulamalarını da içeriyor.

Son olarak, Porsche, araç sahiplerine “Talep Üzerine İşlevler” özelliği aracılığıyla ücretli kablosuz (OTA) güncellemelere erişim sağlıyor. Bunlar arasında Hidrolik Direksiyon Plus, Aktif Şeritte Kalma Yardımı ve Porsche InnoDrive gibi özellikler bulunur. Şirket, “Müşteriler, Taycan’ları için ilgili işlevi satın almak isteyip istemediklerini seçebilir veya aylık bir abonelik çıkarabilir” diye belirtiyor. İkincisi, üç aylık bir deneme temelinde yapılabilir.

Porsche, yazılım güncellemesini tüm sahiplerine ücretsiz olarak sağlayacak, ancak şanzıman ve tahrik bileşenlerinde ince ayarlar yapılması gerektiğini söyledi. Bu nedenle, onları almak için bir Porsche Merkezine gitmeniz gerekecek.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Porsche Taycan 2020’ye Yeni Güncellemeler Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz: Kripto para servetlerini harcamanın yollarını arayan Bitcoin hayranları, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör