Twitter, Facebook Tarzı Emojiler Hakkında Anket Yapıyor

blank
Twitter, Facebook Tarzı Emojiler Hakkında Anket Yapıyor

İçerik: Twitter, Facebook Tarzı Emojiler Hakkında Anket Yapıyor

Twitter, Facebook Tarzı Emojiler Hakkında Anket Yapıyor:

Jane Manchun Wong geçen yıl Twitter’ın Facebook benzeri reaksiyonları test ettiğini keşfettiğinde, sosyal ağ bunun önceki bir deneyden kalan kod olduğunu ve şu anda özellik üzerinde çalışmadığını söyledi. Görünüşe göre şirket o zamandan beri projeyi yeniden seçmiş, çünkü bazı kullanıcılar onlardan birkaç farklı emoji reaksiyon seti arasında seçim yapmalarını isteyen anketler alıyor. Anket sorulduğunda, bir sözcü TechCrunch’a şunları söyledi: “Twitter’da yapılan sohbetlerde insanların kendilerini ifade etmeleri için ek yollar araştırıyoruz.”

Bazı tepki seçenekleri önerilen setlerde tutarlı kalırken, Twitter diğerleri için birkaç seçeneği değerlendiriyor. Örneğin, “Müthiş” tepki şaşkın bir yüz veya “ateş” emojisi olabilir. Bu arada, sosyal ağ, Katılıyorum ve Katılmıyorum tepkileri için üç olasılığa bakıyor gibi görünüyor: bir başparmak yukarı ve aşağı kombinasyonu, bir Evet ve Hayır kombinasyonu ve Reddit’in olumlu oy ve olumsuz oy düğmelerine benzeyen başka bir kombinasyon.

blank

Anket ayrıca, Twitter eklerse Kızgın ve / veya Beğenmeme / Olumsuz Oy tepkilerini nasıl kullanacaklarını soran soruları da içerir. Kullanıcılar, rahatsız olmak ve tweet’lerinde Öfkeli / Beğenmeme tepki verirse yargılanmış hissetmek ve tepkiler varsa Twitter’ı kullanmakta tereddüt etmek gibi çeşitli seçenekler arasından seçim yapabilirler. Twitter’ın DM’ler için tepki seti beğenme ve beğenmeme seçeneklerine sahiptir, ancak kullanıcılar genel olarak Beğenilmemek veya Olumsuz Oy Kullanılmaktan memnun olmayabilir. Twitter’ın kullanmaya karar verdiği son emojiler tamamen farklı bir set olabilir – eğer şirket platformda genişleyen tepkilerle ilerlemeye karar verirse.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitter, Facebook Tarzı Emojiler Hakkında Anket Yapıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır?

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır? Sosyal medya araçlarının kullanımı her geçen gün artmaktadır. Popüler sosyal …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör