Apple, Ekstrem Sporlar İçin Sağlam Bir Saat Piyasaya Sürebilir

blank
Apple, Ekstrem Sporlar İçin Sağlam Bir Saat Piyasaya Sürebilir

İçerik: Apple, Ekstrem Sporlar İçin Sağlam Bir Saat Piyasaya Sürebilir

Apple, Ekstrem Sporlar İçin Sağlam Bir Saat Piyasaya Sürebilir:

Çizilmeye ve 50 metreye kadar suya dayanıklı olan Apple’ın en yeni Watch Series 6, yüzücüler, yürüyüşçüler ve diğer sporcular arasında şimdiden popüler. Bununla birlikte, Apple’ın Bloomberg’den Mark Gurman’a göre ekstrem sporlar ve hava koşulları için tasarlanmış daha sağlam bir sürüm yapmayı planladığı bildiriliyor.

Dahili olarak “Explorer Edition” olarak bilinen dayanıklı Saatin, muhtemelen Watch SE veya Nike ve Hermes ile ortak markalı özel sürüm modeller gibi ek bir model olarak sunulacağı bildirildi. Normal bir Saat ile aynı özelliklere sahip olacaktı, ancak mevcut çelik, alüminyum ve titanyum kabukların yerine kauçuk kaplı bir kasa ile Casio’nun G-Shock serisi gibi darbelere karşı ekstra dayanıklı olabilirdi.

Sağlam bir Saat, Apple’ın akıllı saatlerinin muazzam popülaritesi göz önüne alındığında, seriye uygun ve hatta mantıklı bir ekleme gibi görünüyor. Yakın tarihli bir IDC raporuna göre Apple, giyilebilir cihaz pazarının yüzde 36’sına sahip ve giyilebilir ürünler ve ev aksesuarlarında 30 milyar dolar üretti – iPhone’un yanındaki en başarılı segmenti.

Rapora göre Apple, yüzme izleme özelliği üzerinde de çalışıyor. Yeni sağlam model, Apple’ın normalde en son Watch modellerini piyasaya sürdüğü Eylül ayı başlarında gelebilir. Bununla birlikte, sık sık söylentilere konu olan Apple ürünlerinde olduğu gibi, aynı zamanda ertelenebilir veya tamamen iptal edilebilir.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple, Ekstrem Sporlar İçin Sağlam Bir Saat Piyasaya Sürebilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Facebook VR Bilekliği ‘Beyin sinyalleri’ ile Çalışacak

Facebook VR Bilekliği ‘Beyin sinyalleri’ ile Çalışacak: Facebook, yakında çıkacak artırılmış gerçeklik gözlüklerini kontrol etmek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör