Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de

blank
Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android'de

İçerik: Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de:

Sıklıkla unutulan Final Fantasy VIII, ilk çıkışından sadece birkaç on yıl sonra akıllı telefonlara yöneldi.

Bugün, Square Enix hem iOS hem de Android’de klasik rol yapma oyununu başlattı; şu anda 159 TL, ancak bu fiyat 5 Nisan’dan itibaren 200 TL’ye yükselecek. Final Fantasy VIII ilk olarak 1999’da orijinal PlayStation’da piyasaya sürüldü, ancak bu sürüm 2019’da Xbox One, PS4 ve Switch gibi konsolları vuran daha yeni bir remaster. Oyun Steam’de de mevcut. Geliştirilmiş görsellere ek olarak, remaster, savaş ve dünya keşfini hızlandırma seçeneği gibi bazı yaşam kalitesi ayarlamaları içerir.

Ve Final Fantasy VII, serinin nostaljisinin çoğunu ve büyük bütçeli yeniden yapımları toplama eğilimindeyken, VIII, Final Fantasy’nin daha yetişkinlere yönelik hikaye anlatıcılığına doğru genişlediğini gören serinin dikkate değer bir girişi. Hala savaşlar, canavarlar ve sihirle doluydu, ancak deneyimin özü filizlenen bir romantizm üzerineydi.

Yönetmen Yoshinori Kitase, The Verge’e “Final Fantasy serisi her zaman dramaya vurgu yaptı ve Final Fantasy VII ile geniş bir perspektiften, ‘kahramanların büyük bir kötülük gücüyle karşı karşıya kaldığı bir hikayeyi tasvir etmenin zirvesine ulaştığımıza inanıyorum,” dedi. 2019 yılında.

“Diğer taraftan, dizi, karakterlerin duygularına odaklanan anlatılar içermeye başladıkça, Final Fantasy IV’ten bu yana daha ayrıntılı bir düzeyde gelişti. Karakterlerin duygularının daha hassas bir şekilde ifade edilmesine olanak tanıyan CG teknolojisinin ilerlemesiyle, temamız olarak insanlığın içsel yönünü daha derinden inceleyen “aşk” a odaklanma zorluğunu üstlenmeye karar verdik. “

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Tony Hawk Pro Skater 25 Haziran’da Nintendo Switch’e Geliyor

Tony Hawk Pro Skater 25 Haziran’da Nintendo Switch’e Geliyor:Tony Hawk’un Pro Skater 1 ve 2’si, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör