Mi 11 Ultra, Telefon Lansman Tarihi 29 Mart Olarak Belirlendi

blank
Mi 11 Ultra, Telefon Lansman Tarihi 29 Mart Olarak Belirlendi

İçerik: Mi 11 Ultra, Telefon Lansman Tarihi 29 Mart Olarak Belirlendi

Mi 11 Ultra, Telefon Lansman Tarihi 29 Mart Olarak Belirlendi:

Mi 11 Ultra akıllı telefon, Cuma günü en iyi Xiaomi yöneticisinden bir Silikon Oksijen Anot pili paketleyecek. Xiaomi Kıdemli Ürün Pazarlama Müdürü ve Küresel Sözcüsü Daniel D’ye göre, bu pil teknolojisi, boyutu geleneksel akıllı telefon pillerinden daha ince tutarken daha hızlı şarj etmeyi de sağlayacak. Başka bir geliştirmede Xiaomi, yaklaşmakta olan bir Mi Mix akıllı telefonda piyasaya sürülebilecek yeni bir çip piyasaya süreceğini söyledi. Bu Mi Mix akıllı telefonun 29 Mart’ta Mi 11 Ultra ve Mi 11 Pro ile birlikte piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Bir tweet’te Silikon-Oksijen Anodunun “temel faydalarını” vurgulayan Daniel, Silikon-Oksijen Anodunun elektrikli araçlarda bulunan pillere benzediğini söylüyor. Yöneticiye göre, bu piller grafit yerine negatif elektrot üzerinde nano ölçekli silikon malzemeler kullanıyor ve teorik olarak kapasitesini ve şarj hızını artırıyor. Mi 11 Ultra’nın 5.000 mAh bataryaya sahip olacağı bildiriliyor. 67W kablolu şarj, 67W kablosuz şarj ve 10W ters şarjı desteklemesi bekleniyor.

Bu arada, Xiaomi’nin bir Weibo gönderisi, kullanımı hakkında bir açıklama yapmadan yeni bir çip tanıtacağını söylüyor. GSMArena tarafından yayınlanan bir rapora göre, şirketin 2017’de açıklanan Surge S1 SoC’ye bir ipucu olabilir. Daha sonra Xiaomi’nin SoC’yi getirme planlarını rafa kaldırdığı bildirildi. Şirketin bu sefer Surge S2 SoC getirmesi mümkün olabilir.

Ek olarak Xiaomi, bir Weibo gönderisiyle Çin’de Mi 11 Ultra ve Mi 11 Pro ile birlikte Mi Mix akıllı telefonunu piyasaya süreceğini doğruladı. Bu Mi Mix cihazının, çalışması Xiaomi CEO’su Lei Jun tarafından bir Weibo gönderisinde açıklanan yeni bir sıvı lens teknolojisine sahip olduğu lanse edildi.

Bu akıllı telefonun TENAA’da M2011J18C model numarasıyla görüldüğü iddia edildi ve 12GB + 512GB ve 16GB + 512GB depolama yapılandırmalarında mevcut olabilir. Kaynaklara atıfta bulunan MyFixGuide, sözde çipin bir ISP (Görüntü Sinyali İşlemcisi) olabileceğini ve Mi Mix telefonunda piyasaya çıkabileceğini bildirdi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Mi 11 Ultra, Telefon Lansman Tarihi 29 Mart Olarak Belirlendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
1 Yorum
Most Voted
Newest Oldest
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör
Mustafa Koca
Mustafa Koca
26/03/2021 18:14

Güzel.