Suzuki Yine Motosikletin En İtibarlı Markası Oldu

blank
Suzuki Yine Motosikletin En İtibarlı Markası Oldu

İçerik: Suzuki Yine Motosikletin En İtibarlı Markası Oldu

Suzuki Yine Motosikletin En İtibarlı Markası Oldu:

Motosiklet dünyasının efsane ismi Suzuki, hayata geçirdiği proje ve uygulamalarla yakaladığı sürdürülebilir başarının ardından iki yıl üst üste “Yılın İtibarı” ödülüne layık görüldü.

Suzuki, Marketing Turkey tarafından düzenlenen ve “Motosiklet” kategorisinde “The One Awards, Integrated Marketing Awards” markasının en çok artış gösteren markasını yine “Yılın İtibarı” ödülünü veren yıl oldu. Doğan Trend Otomotiv Motosiklet Pazarlama ve Teknik Hizmetler Müdürü İlker İyicik, “Halkın oyları sonucunda layık görülen bu ödül bizi son derece gururlandırdı. Bu ödülü iki yıl üst üste kazanmış olmamız, başarılarımızın sürdürülebilir olduğunun en önemli göstergelerinden biri ”dedi.

Suzuki, başarılarını ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor. Motosiklet dünyasının efsanevi adı; Pazarlama Akademetre işbirliği ile bir pazar araştırma şirketi ile “İtibar ve Marka Değeri Performans Ölçümü” Bu yedincisi, yürütülen araştırmalara dayanarak “The One Awards, Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” çerçevesine layık görüldü. İtibar ve Marka Değeri Performans Ölçümü anketinde her yıl olduğu gibi bu yıl da kamu jürisi tarafından yılın en başarılı markaları ve paydaşları belirlendi. Pazarlama sektörünün en önemli standartlarından biri haline gelen ödül kapsamında yapılan araştırmada; Yıl içinde itibarını en çok artıran farklı sektörlerden markalar ve iş ortakları 1200 ilde 12 kişiyle yapılan görüşmeler sonucunda belirlendi. Suzuki ise geçen yıl olduğu gibi bu yıl da “The ONE Awards Entegre Pazarlama Ödülleri” motosiklet kategorisinde kamu jürisi tarafından “Yılın İtibarlı Kişisi” ödülüne layık görüldü. Online düzenlenen törenle ödüller sahiplerine takdim edildi.

“2019’da ektiğimiz tohumlar salgına rağmen yeşildi”
Konuyla ilgili açıklama yapan Doğan Trend Otomotiv Motosiklet Pazarlama ve Teknik Hizmetler Müdürü İlker İyicik, tüm dünyayı etkileyen pandemi kapsamında 2020 yılına değinerek, “Son günlere kadar yaptığımız yoğun iletişim çalışmaları. 2020 yılı, 2019 yılındaki başarımızı olumlu yönde etkiledi. Yani 2019’da ekmiş olduğumuz tohumlar, salgına rağmen 2020’de yeşerecekti. “Pandemi ile iletişimimizi kesintiye uğratmadan sürdürdük.” “Suzuki motosikletlerinin ürün yelpazesindeki modellerin farklı hedef grupları var. Bu nedenle tek bir kavrayışla ilerlemek mümkün olmadı, ancak Suzuki’nin yaklaşan 70 yıllık motosiklet geçmişinden beslenmenin tüm iletişimimizin merkezinde olduğunu düşünüyorum. “Halk oylaması sonucunda layık gördüğümüz bu ödül bizleri son derece gururlandırdı. “Bu ödülü iki yıl üst üste kazanmış olmamız, başarılarımızın sürdürülebilir olduğunun en önemli göstergelerinden biridir.”

50’ye yakın kategori var!
2015 yılında 12 sektörde ilk kez gerçekleştirilen “İtibar ve Marka Değeri Performans Ölçümü” nde, farklı sektörlerden gelen talepler doğrultusunda ölçüm ve ödüllerin kapsamı genişletildi. 50’ye yakın kategoride yıl içinde itibarını en çok artıran markalarla The ONE Awards’ın yedinci yılında; Bu başarının en büyük paydaşları olan halkla ilişkiler, reklam, medya planlama ve dijital ajanslar da online törenle ödüllendirildi.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Suzuki Yine Motosikletin En İtibarlı Markası Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz: Kripto para servetlerini harcamanın yollarını arayan Bitcoin hayranları, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör