Tony Hawk’tan Pro Skater PS5 ve Xbox Series X’e Geliyor

blank
Tony Hawk'tan Pro Skater PS5 ve Xbox Series X'e Geliyor

İçerik: Tony Hawk’tan Pro Skater PS5 ve Xbox Series X’e Geliyor

Tony Hawk’tan Pro Skater PS5 ve Xbox Series X’e Geliyor:

Söz verildiği gibi, Tony Hawk’un Pro Skater 1 ve 2’si artık yeni nesil konsollar için mevcut – birkaç uyarı ile. Yükseltme, PlayStation 5 ve Xbox Series X / S oyuncularına daha yüksek çözünürlükler, daha hızlı kare hızları, geliştirilmiş aydınlatma ve daha keskin dokularla önemli bir görsel yenileme sağlıyor. Yerel bir 4K ve saniyede 60 kare oynatmak için bir PS5 veya Series X’e ihtiyacınız olacak (Seri S sahipleri, yükseltilmiş 1440p’ye razı olmak zorundadır), ancak bu ekstra akışkanlık hileleri çözmenize yardımcı olacaksa her zaman 1080p’de 120FPS’ye erişebilirsiniz. .

Yakalamalar, yükseltme politikasıyla birlikte gelir. Digital Deluxe Edition’ı satın aldıysanız PS4 veya Xbox One sürümlerinden ekstra ücret ödemeden yükseltme yapabilirsiniz, ancak satın aldıysanız, 10 $ ‘lık bir Cross-Gen Deluxe Bundle (bir patencinin ve retro teçhizatın kilidini açan) için para ödemeniz gerekir. standart önceki nesil dijital sürümler. Japon oyuncular, PS5 için Digital Deluxe Edition’dan yükseltme yapmak için 100 yen (yaklaşık 91 sent) ödemek zorunda kalacaklar. Ayrıca, oyun kaydetme senkronizasyonu Xbox Series X / S sahipleri için otomatikken, PS5 kullanıcılarının eski sürümdeki kayıtları yüklemeleri ve bunları yeni sisteme manuel olarak indirmeleri gerekecektir. Henüz kafanız karıştı mı?

Tabii ki, yalnızca yeni konsollardan birini satın alırsanız, bu güçlüğü tamamen atlayabilirsiniz. Unutmayın, THPS 1 ve 2’nin bir Switch sürümü 2021’in ilerleyen günlerinde gelmeye devam edecek. Tony Hawk’un üzerindeki her kırışıklığı görmektense yatağınızın rahatlığında yarım boruları parçalamakla ilgileniyorsanız, bu Switch sürümünün çıkmasını beklemeye değer yüz.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Tony Hawk’tan Pro Skater PS5 ve Xbox Series X’e Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft, Xbox Live’ı Adını Xbox Network Olarak Değiştirdi

Microsoft, Xbox Live’ı Adını Xbox Network Olarak Değiştirdi. Yeni markanın örnekleri, yakın zamanda beta test …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör