Vivo X60 Amiral Gemisi Serisi, Zeiss Marka Kamera İle Duyuruldu

blank
Vivo X60 Amiral Gemisi Serisi, Zeiss Marka Kamera İle Duyuruldu

İçerik: Vivo X60 Amiral Gemisi Serisi, Zeiss Marka Kamera İle Duyuruldu

Vivo X60 Amiral Gemisi Serisi, Zeiss Marka Kamera İle Duyuruldu:

Vivo, en son uluslararası amiral gemisi telefonlarını X60 serisini duyurdu. En son model, Hindistan’a ilk gelen X60 Pro Plus’tır, X60 ve X60 Pro da İngiltere ve diğer birçok pazarda piyasaya sürülüyor. Vivo daha önce X60 serisini Çin’de piyasaya sürdü, ancak bu yeni küresel modellerden önemli ölçüde farklı özelliklere sahipti.

Vivo’nun X60 serisindeki ana odak noktası kameralardır. Şirket, Zeiss ile yeni bir ortaklık kurdu ve T * optik kaplama kullanımını ve lens üreticisinin klasik Biotar tasarımına dayanan girdaplı bokeh simülasyonunu içeriyor. Bu tür işbirlikleri, gerçek satış noktalarından daha fazla pazarlama yutturmacası olma eğilimindedir, ancak X60 Pro Plus’ın müthiş kamera çıkıntısı en azından kısma benziyor.

Zeiss’in bununla bir ilgisi olsun ya da olmasın, X60 Pro Plus etkileyici bir şekilde çok yönlü kamera donanımına sahiptir. Dörtlü kamera kurulumu, 50 megapiksellik bir Samsung GN1 birincil sensör, Vivo’nun gimbal tarzı sabitleme özelliğine sahip 48 megapiksel ultra geniş, 32 megapiksel 2x telefoto ve 8 megapiksel 5x periskop telefoto ve 32 megapiksel selfie kamerası. Sistemin pratikte nasıl performans gösterdiğini görmemiz gerekecek.

X60 Pro Plus’ın teknik özellik sayfasının geri kalanı uygun şekilde amiral gemisi düzeyindedir. Qualcomm Snapdragon 888 işlemciye sahip ve 12GB RAM ve 256GB depolama alanına sahip tek bir mavi vegan deri modelde geliyor. Ekran, 120 Hz yenileme hızına sahip 6,56 inç 1080p OLED paneldir. Batarya 4.200mAh’dir ve 55W’a kadar hızlı şarj olur, ancak maalesef (Vivo için evrensel olarak olduğu gibi) kablosuz şarj yoktur.
X60 ve X60 Pro, 48 megapiksel ana sensör, 13 megapiksel ultra geniş ve 13 megapiksel 2x telefoto ile üçlü kamera sistemine geçiyor. Her ikisi de, X60 Pro’da 12GB RAM ve 256GB depolama ve X60’ta 8GB RAM ve 128GB depolama ile eşleştirilmiş bir Snapdragon 870 işlemci kullanıyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Vivo X60 Amiral Gemisi Serisi, Zeiss Marka Kamera İle Duyuruldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Qualcomm, Snapdragon 780G’yi Ucuz Telefonlara Taşıyor

Qualcomm, Snapdragon 780G’yi Ucuz Telefonlara Taşıyor: Qualcomm’un 7 serisi yongaları geçen yıl en değerli telefonlardan …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör