Formula 1 Lastiği Yardım İçin Açık Artırmaya Çıkarıldı

blank
Formula 1 Lastiği Yardım İçin Açık Artırmaya Çıkarıldı

İçerik: Formula 1 Lastiği Yardım İçin Açık Artırmaya Çıkarıldı

Formula 1 Lastiği Yardım İçin Açık Artırmaya Çıkarıldı:

Müzayededen elde edilen gelir, Güneydoğu Asya’da özellikle yayalar, bisikletliler ve motosikletliler için karayolu güvenliği projeleri yürüten bir sivil toplum kuruluşu olan AIP Vakfı’na bağışlanacak.

Luna Rossa Prada Pirelli yelken ekibinin tüm üyeleri tarafından imzalanan ve İtalyan bayrağını taşıyan özel bir Pirelli Formula 1 lastiği, çevrimiçi açık artırma platformu 32auctions.com’da açık artırmaya çıkarıldı.

Sessiz bir açık artırma şeklinde gerçekleşecek ve https://www.32auctions.com/AIPFoundation adresinden erişilebilen açık artırmadan elde edilen tüm gelirler, AIP Vakfı. Bir sivil toplum kuruluşu olan AIP Vakfı, Güneydoğu Asya gibi düşük ve orta gelirli ülkelerde özellikle yayalar, bisikletliler ve motosikletliler için yol güvenliği projelerinin uygulanması üzerinde çalışıyor.

Greig Craft tarafından 1999 yılında kurulan AIP Vakfı, 22 yıllık tecrübesiyle şu anda Vietnam, Kamboçya, Tayland, Myanmar, Filipinler, Hindistan ve Çin’de faaliyet göstermektedir. Vakıf projelerinde eğitim, yol güvenliği (özellikle okullarda) ve engelli işçilerin katılımıyla yerel halk için güvenli ve düşük maliyetli kask üretimi gibi konulara odaklanıyor.

AIP Vakfı, Birleşmiş Milletler Yol Güvenliği İşbirliği, Çocuk Sağlığı Girişimi, Dünya Çapında Güvenli Çocuklar ve Yol Güvenliği için Sivil Toplum Kuruluşları Küresel İttifakı ve FIA ​​gibi kuruluşlarla aktiftir. işbirliği içinde çalışmak.

Takım direktörü ve kaptan Max Sirena liderliğindeki Luna Rossa Prada Pirelli Yelken Takımı, PRADA’nın sponsor olduğu 36. America’s Cup yarışında Yeni Zelanda’da yarıştı ve PRADA Kupası’nı kazandı. Dünyanın en eski spor organizasyonu olan America’s Cup, aynı zamanda en değerli yelken kupası olarak kabul ediliyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Formula 1 Lastiği Yardım İçin Açık Artırmaya Çıkarıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Google Fotoğraflar’ın Ücretsiz Depolama Alanı Sona Eriyor

Google Fotoğraflar’ın Ücretsiz Depolama Alanı Sona Eriyor. Ek depolama alanı için herhangi bir ödeme yapmanıza …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör