Hayatta Kalma Oyunu Rust 21 Mayıs’ta PS4 ve Xbox One’da Olacak

blank
Hayatta Kalma Oyunu 'Rust' 21 Mayıs'ta PS4 ve Xbox One'da Olacak

İçerik: Hayatta Kalma Oyunu Rust 21 Mayıs’ta PS4 ve Xbox One’da Olacak

Hayatta Kalma Oyunu Rust 21 Mayıs’ta PS4 ve Xbox One’da Olacak:

Nihayet, çok oyunculu hayatta kalma oyunu Rust, bu baharda PS4 ve Xbox One’da olacak. Oyunu PC’den taşıyan Double Eleven, 21 Mayıs’ta Rust’un konsol sürümlerini yayınlayacak.

Rust, tehlikeli bir açık dünyada hayatta kalmanızı sağlar. Kaynakları bulmanız, yiyecekleri toplamanız ve barınaklar inşa etmeniz gerekecek. Aynı sunucuda en fazla 100 oyuncu olabilir ve onlarla nasıl etkileşim kuracağınız (veya onlardan kaçındığınız) size bağlıdır. PC sürümü, bazı popüler Twitch yayıncılarının onu oynamaya başladıktan sonra son birkaç ayda patladı. Rust, Şubat ayında herhangi bir zamanda yaklaşık 118.000 ortalama Steam oyuncu sayısına sahipti.

Rust konsol sürümleri, ayrı bir yol haritasıyla PC sürümünden farklı bir deneyim olacaktır. Double Eleven, orijinal geliştirici Facepunch’ın içeriğiyle birlikte PS4 ve Xbox One bağlantı noktalarını düzenli olarak kendi geliştirmeleriyle güncellemeyi planlıyor. Konsol sürümleri için çapraz oyun desteği olacak, ancak PC oynatıcılarla aynı sunucuya atlayamayacaksınız.

Double Eleven’a göre Rust’un konsollarda düzgün bir şekilde çalışmasını sağlamak çok fazla iş gerektiriyordu. Erken PS4 ve Xbox One birimlerinin 2013 MacBook Pro’ya eşdeğer CPU’lara sahip olduğunu ve bu da Rust’un PC sürümünü çalıştırmak için ihtiyaç duyduğunuzdan çok uzak olduğunu belirtti.

İlk konsol testi sırasında, oyunun devasa haritasının yüklenmesi 45 dakika kadar sürdü. Double Eleven, neyse ki yükleme süresini yaklaşık bir dakikaya indirmeyi başardı. Rust’un PS5 ve Xbox Series X / S’de daha da hızlı ateşlenmesini umuyoruz.

Rust konsol sürümleri için ön siparişler artık açık. Standart sürüm 50 $ ‘dır ve silahlar ve aletler içeren bir ön sipariş bonus paketi içerir. 70 $ ‘lık deluxe sürüm, erken erişim ve kapalı betaya giriş ve diğer bazı güzellikleri içerir. 80 $ ‘lık nihai sürümü seçin ve 1100 Rust Coin ve özel bir görünüm paketi ile birlikte diğer sürümlerin tüm avantajlarını elde edin.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Hayatta Kalma Oyunu Rust 21 Mayıs’ta PS4 ve Xbox One’da Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft, Xbox Live’ı Adını Xbox Network Olarak Değiştirdi

Microsoft, Xbox Live’ı Adını Xbox Network Olarak Değiştirdi. Yeni markanın örnekleri, yakın zamanda beta test …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör