Netflix, 2021’de 40 Anime Filmi ve Dizisi Yayınlayacak

blank
Netflix, 2021'de 40 Anime Filmi ve Dizisi Yayınlayacak

İçerik: Netflix, 2021’de 40 Anime Filmi ve Dizisi Yayınlayacak

Netflix, 2021’de 40 Anime Filmi ve Dizisi Yayınlayacak:

Netflix, bu yılın sonuna kadar aralarından seçim yapabileceğiniz çok daha geniş bir anime koleksiyonuna sahip olacak. Yayın devi Tokyo’nun AnimeJapan 2021 Fuarı’nda, yıl içinde yaklaşık 40 anime şovu ve film başlatacağını duyurdu; bu, 2020’de yayınladığı film sayısının iki katı. Asya’da ve bir bütün olarak uluslararası pazarlarda, Kuzey Amerikalı izleyicilerin çoğunun zaten abonelikleri var.

Etkinlik sırasında Netflix, insanlığın kaderini belirlemek için bire bir savaşlarda 13 kişiyle savaşan yaklaşık 13 tanrıdan oluşan Japon mangası Record of Ragnarok’un anime uyarlamasında yer aldığını açıkladı. Bu yıl gösterime girecek anime şovlarının listesi, ev işçisi olan eski bir yakuza hakkındaki The Way of the Househusband’ı da (8 Nisan’dan itibaren mevcut) içeriyor. Listedeki bir diğer önemli başlık, Claire ve Leon’un 2019 Resident Evil yeniden yapımından seslendirme sanatçılarının yer alacağı ve bu yılın ilerleyen günlerinde yayınlanacak olan Resident Evil: Infinite Darkness.

Netflix, alternatif bir feodal Japonya’da Siyah bir samuray etrafında dönen Yasuke için de yeni bir afiş yayınladı. Bu arada Eden, durağanlıktan uyanmış bir insan çocuğunu gizlice yetiştiren iki robotun etrafında dönen binlerce yılı geleceğe yerleştiren bir gösteri. Filmin yönetmeni, Fullmetal Alchemist: Brotherhood’u da yöneten Irie Yasuhiro.

Funimation’ın Crunchyroll edinimi devam ederse, büyük olasılıkla Sony’ninki kadar geniş bir anime kütüphanesi sunamayacak olsa da, Netflix’in çeşitli koleksiyonu hala dünya çapında anime hayranlarını çekebilir. Eden ve Yasuke’nin her ikisinin de “çok sayıda uluslararası içerik oluşturucu tarafından hayata geçirilen yepyeni hikayeler olduğunu ve hem Japonya içinden hem de dışından en iyi içerik oluşturucularla çalışarak Netflix’in orijinal anime serisini çeşitlendirme hedefini daha da güçlendirdiğini söylüyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Netflix, 2021’de 40 Anime Filmi ve Dizisi Yayınlayacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Netflix Mart’ta Dota 2 Anime Dizisini Yayınlayacak

Netflix Mart’ta Dota 2 Anime Dizisini Yayınlayacak: Netflix, Valve’ın çok oyunculu çevrimiçi savaş arena oyunu …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör