2022 Honda Civic Sedan’ın Yeni Fotoğrafları Sızdırıldı

blank
2022 Honda Civic Sedan'ın Yeni Fotoğrafları Sızdırıldı

İçerik: 2022 Honda Civic Sedan’ın Yeni Fotoğrafları Sızdırıldı

2022 Honda Civic Sedan’ın Yeni Fotoğrafları Sızdırıldı: İşte önümüzdeki 2022 Honda Civic’e bir başka güzel bakış. Son zamanlarda dolaşan tüm sızıntılar ve casus fotoğraflar ile, bu popüler küçük arabanın yeniden tasarlanmış versiyonu, bugünlerde otomotiv sektöründeki en kötü saklanan sırlardan biridir. Sedan modelinin yeni fotoğrafları geçtiğimiz hafta Civic XI Forum’da paylaşıldı.

Yeniden işlenmiş 2022 Civic iki renkte gösteriliyor: birinin Platin Beyazı ve diğer Ay Gümüşü olduğu söyleniyor, ancak her iki ton da bu casus fotoğraflarının loş ışığında oldukça benzer görünüyor. Bu yeni Civic ürünü, bir araba taşıyıcısının arkasına bağlanmış gibi görünüyor ve muhtemelen Japonya’da bir üretim fabrikasından ayrılıyor.

blank

Yeni Civic’in diğer casus fotoğraflarında gördüğümüz ve geçen yılın sonlarında tanıtılan prototip modelin öngördüğü gibi, bu araba daha güzel görünüyor – mevcut modelden çok daha temiz. Aslında genel tasarım, herhangi bir sakatlık veya gereksiz eklenti olmaksızın düzenli ve basittir. Sedan’ın arka kısmı, arka bagaj kapağına entegre edilmiş gibi görünen ince bir spoyler ile zamansız ve zarif görünüyor.

Önde, 2022 Civic, küçük bir üst ızgarayı çevreleyen dikdörtgen far tertibatlarına sahip basit bir yüze sahip. Aşağıda çok daha büyük bir hava açıklığı var, altta parıldayan ve bu otomobilin başlıca rakiplerinden biri olan Toyota Corolla’yı akla getiriyor. Bu yeni Honda’nın etkileyici Hyundai Elantra, Volkswagen’in olgun Jetta’sı, biçimli Mazda3 ve biraz sıkıcı olsa da oldukça işlevsel Subaru Impreza gibi diğer küçük otomobillerle mücadele etmesini bekleyin.

blank

Şu anki 10. nesil Civic, tartışmasız bugünlerde Murica’da satın alabileceğiniz en iyi küçük otomobil ve Honda’nın 2022 için cinsi daha da rafine edip geliştirdiği iyi bir bahis. Capital H söz konusu olduğunda neredeyse hatasız bir şekilde tutarlı. yeni ürünler sunmak: Neredeyse her zaman öncekilerden daha iyidirler ve genellikle segment lideridirler. Yeni Civic’in coupe veya hatchback modellerinin ortaya çıkıp çıkmayacağı veya ne zaman ortaya çıkacağı kimsenin tahmin edemeyeceği bir şey olsa da, sızan fotoğrafları merakla beklemek istiyoruz.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: 2022 Honda Civic Sedan’ın Yeni Fotoğrafları Sızdırıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

VW’nin Elektrikli ID.Buzz Microbusü 2023’te Piyasaya Sürülecek

VW’nin Elektrikli ID.Buzz Microbusü 2023’te Piyasaya Sürülecek: Volkswagen, elektrikli Microbus ile yola ne zaman çıkabileceğinizi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör