Apple, Ekstrem Sporlar İçin Sağlam Bir Saat Üretecek

blank
Apple, Ekstrem Sporlar İçin Sağlam Bir Saat Üretecek

İçerik: Apple, Ekstrem Sporlar İçin Sağlam Bir Saat Üretecek

Apple, Ekstrem Sporlar İçin Sağlam Bir Saat Üretecek:

Apple Watch, geliştirmeye aşina olan insanlara atıfta bulunan yeni bir rapora göre, sporculara ve ekstrem spor meraklılarına yönelik yeni bir dayanıklı model alabilir. Apple, genellikle Apple Watch serisini her yıl eylül ayında yeniler. 2020’de Apple Watch Series 6 ile birlikte daha ucuz bir Apple Watch SE piyasaya sürdü. Rapor, Apple’ın 2021’de veya en geç 2022’de mevcut modellere yeni bir dayanıklı varyant ekleyebileceğini söylüyor. tasarlayıp üretebilir ve birlikte piyasaya sürülen Apple Watch modelleriyle aynı özelliklere sahip olabilir.

Bloomberg’e göre, Apple’ın içinde bazen “Explorer Sürümü” olarak adlandırılan bu dayanıklı Apple Watch modelinin, Casio G-Shock modellerinde görülenlere benzer, darbeye dayanıklı bir kasaya sahip olduğu tahmin ediliyor. Şu anda mevcut Apple Watch modellerinde sunulan paslanmaz çelik, alüminyum veya titanyum kasalardan daha zorlu ortamlar için daha uygun olan kauçuk kaplı bir dış cepheye sahip olduğu tahmin ediliyor. Apple, sağlam bir akıllı saatin spekülasyonları hakkında yorum yapmadı ve rapor, giyilebilir cihazın da geciktirilebileceğini veya nihayetinde iptal edilebileceğini söylüyor.

Raporda, çalışmalardaki sağlam bir akıllı saat haberinin yanı sıra, Apple’ın Apple Watch için yeni bir yüzme izleme özelliği üzerinde çalıştığı da belirtiliyor. Bu, mevcut modellerdeki yüzme izleme aktivite modlarının kapasitesini artırabilir, ancak rapor bunun bir donanım mı yoksa bir yazılım iyileştirmesi mi olacağını söylemiyor.

Pazar araştırma firması IDC’nin verilerine göre Apple, 2020’nin 4. çeyreğinde yüzde 36,2’lik pazar payıyla küresel giyilebilir cihaz sevkiyatlarına liderlik etti. Hindistan’ın gelişen giyilebilir pazarıyla ilgili IDC’nin bir başka raporuna göre, Cupertino merkezli şirket 2020’de yüzde 51 pazar payıyla akıllı saatler alt kategorisine liderlik etti.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple, Ekstrem Sporlar İçin Sağlam Bir Saat Üretecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör