Disney Nisan’da Obi-Wan Kenobi’yi Çekmeye Başlayacak

blank
Disney Nisan'da Obi-Wan Kenobi'yi Çekmeye Başlayacak

İçerik: Disney Nisan’da Obi-Wan Kenobi’yi Çekmeye Başlayacak

Disney Nisan’da Obi-Wan Kenobi’yi Çekmeye Başlayacak:

Disney +, beklediğinizden biraz daha geç olsa da nihayet Obi-Wan Kenobi serisinde üretime başlamaya hazır. Disney’e göre, “özel etkinlik” Star Wars şovunun çekimleri artık Nisan ayında başlayacak (yıldız Ewan McGregor’un iddia ettiğinden bir ay sonra). Bekleme karşılığında, oyuncu kadrosuna da daha net bir şekilde bakıyorsunuz – McGregor ve Hayden Christensen şovdaki tek büyük isimler değil.

Oyunculardan birkaçı, Bonnie Piesse ve Joel Edgerton (Beru ve Owen Lars) da dahil olmak üzere, prequel dönemi filmlerinden eski oyuncular. Bununla birlikte, Game of Thrones’dan Indira Varma, Homeland’ın Rupert Friend ve Kumail Nanjiani (Star Wars, Marvel Sinematik Evreni ve X-‘de görünme konusunda inek bir üçlü elde edecekler) dahil olmak üzere güçlü kimlik bilgilerine sahip bir dizi yeni oyuncu da bulacaksınız. Dosyalar).

Emektar The Mandalorian yönetmen Deborah Chow zaten Obi-Wan’ı yönetmeye karar vermişti. Dizi, Revenge of the Sith’ten 10 yıl sonra, Anakin’in Darth Vader olduğu ve Palpatine’in Jedi’ları etkili bir şekilde ortadan kaldırdığı zaman geçiyor.

Bu uzun soluklu bir gösteri olmayacak. Ancak, oyuncu kadrosu Disney’in hedefleri hakkında çok şey söylüyor – bunun güçlü destekleyici karakterlere sahip bir kayan yazı dizisi olmasını istiyor. Ve bu seviyede yıldız gücü gerekli olabilir. Disney + orijinal kataloğu genişlerken, hizmetin başarısı her yeni sürüme bağlı olacak kadar küçüktür. Obi-Wan için güçlü bir gösteri, Disney’in akışa yeni odaklanmasında çok önemli olabilir.

blank
0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Disney Nisan’da Obi-Wan Kenobi’yi Çekmeye Başlayacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Netflix’de Castlevania’nın Son Sezonunun Fragmanı Yayınlandı

Netflix’de Castlevania’nın Son Sezonunun Fragmanı Yayınlandı: Netflix, birkaç hafta önce Castlevania’nın dördüncü sezonunun da son …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör