Ford, Ev Tipi Şarj İstasyonunun Satışını Durdurdu

blank
Ford, Ev Tipi Şarj İstasyonunun Satışını Durdurdu

İçerik: Ford, Ev Tipi Şarj İstasyonunun Satışını Durdurdu

Ford, Ev Tipi Şarj İstasyonunun Satışını Durdurdu:

Ford, bazılarının çalışmadığını fark ettikten sonra, Ford’un Mustang Mach-E için Seviye 2 ev şarj cihazlarını satmayı bıraktığını söyledi.

İlk olarak Automotive News tarafından bildirilen sorun, duvar tipi şarj cihazlarının bir arıza kaydetmesi ve şarjı tamamen durdurmasıyla ilgiliydi. Ford, güvenlik endişesi olmadığını söylüyor, ancak 800 dolarlık ev tipi şarj istasyonlarının satışını Şubat sonunda sorunu çözene kadar durdurmaya karar verdi. Mach-E sahipleri elektrikli Mustang’larını evde veya halka açık şarj istasyonlarında 120V veya 240V prizler kullanarak şarj edebilirler. (Herhangi bir sorunla karşılaşan mal sahipleri (800) 392-3673 numaralı telefondan Ford’u arayabilirler.)

Ford’un 48 amperlik Seviye 2 şarj cihazı (resmen Ford Connected Charge Station olarak adlandırılır), yaklaşık 45 mil menzili, taktığınız takıma göre saatte yaklaşık sekiz mil daha fazla olan Mustang Mach-E pil takımına saatte geri koyabilir. 240V priz. Elektrikli araçlar satan bazı otomobil üreticileri bu şarj cihazlarını satarken (bu aynı zamanda bir kurulum süreci gerektirir), üçüncü taraf seçeneklerinin listesi giderek artmaktadır. Automotive News raporuna göre bazı bayiler bu arada Amazon’a yöneliyor.

Şu ana kadar Kuzey Amerika’daki müşterilere 4.000’den fazla Mustang Mach-E SUV sevk edildi, ancak ev tipi şarj cihazı sorunu Ford’un piyasaya sunulmasındaki ilk hıçkırık değil. Ford, ekstra kalite kontrolleri yapmak için ilk teslimatların bazılarının sevkiyatını erteledi ve ayrıca gevşek alt çerçeve cıvataları nedeniyle zaten dünyada olan birkaç düzine kadarını geri çağırdı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Ford, Ev Tipi Şarj İstasyonunun Satışını Durdurdu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Lexus, 12 Haziran’da Yeni NX SUV’nin Lansmanını Düzenleyecek

Lexus, 12 Haziran’da Yeni NX SUV’nin Lansmanını Düzenleyecek: Premium otomobil üreticisi Lexus, ikinci nesil NX …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör