Mi Smart Band 6, 29 Mart’ta Tüm Dünyada Piyasaya Sunulacak

blank
Mi Smart Band 6, Uyku Kalitesi İzleme Özelliğini Getiriyor

İçerik: Mi Smart Band 6, 29 Mart’ta Tüm Dünyada Piyasaya Sunulacak

Mi Smart Band 6, 29 Mart’ta Tüm Dünyada Piyasaya Sunulacak:

Mi Smart Band 6’nın 29 Mart’ta tanıtılacağını Xiaomi bir tweet ile duyurdu. Şirket, geçen yıl Haziran ayında piyasaya sürülen Mi Band 5’in halefini açıklayacağı bir ürün lansman etkinliğine ev sahipliği yapacak. Mi Band 5, geçen yıl eylül ayında Mi Smart Band 5 olarak dünya çapında piyasaya sürüldü. Xiaomi, Mi Smart Band 6 için herhangi bir spesifikasyon paylaşmadı, ancak selefi ile aynı tasarımı taşıması bekleniyor.

Xiaomi, 29 Mart’ta GMT saatiyle 19: 30’da (17:00 IST) Mi Smart Band 6’yı piyasaya süreceğini duyurmak için Twitter’a gitti. Bu, şirketin paylaştığı tüm bilgilerle ilgili ve Mi Smart Band 6 ile ilgili detaylar hala bir gizem. Mi Band 5’in Mi Smart Band 5 adlı global varyantını takip eden Mi Smart Band 6 adı, küresel bir lansman olacak.

Mi.com, XMSH15HM model numaralı Mi Smart Band 6’yı akıllı bandın ve şarj kablosunun bir görüntüsüyle birlikte listelediği bir AB Uygunluk Beyanı sayfasına sahiptir. Mi Smart Band 6, Mi Band 5 ile aynı tasarıma sahip gibi görünüyor ve aynı siyah renk varyantında gelebilir.

Bilinen habercisi Mukul Sharma’nın geçen ayki tweet’ine göre Mi Smart Band 6, Endonezya Telekom sertifikasyon web sitesinde ve Hindistan Standartları Bürosu (BIS) web sitesinde görüldü ve yakında Hindistan lansmanını ima etti. Spesifikasyonlara gelince, Ocak ayında, XMSH15HM model numarası, mevcut Mi Band 5’te mevcut tüm özelliklere sahip olacağını gösteren bir SpO2 sensörü, Alexa desteği ve 1.1 inç ekrana sahip olacağını gösteren Zepp uygulamasında görüldü. Dans, kriket, Zumba, kickboks ve basketbol dahil 30 aktivite modu ile gelebilir.

Xiaomi şu an itibariyle Mi Smart Band 6 ile ilgili herhangi bir detay paylaşmadı ve bu noktada sadece sızıntılar ve spekülasyonlar var. Ek olarak şirket, 29 Mart’ta Mi 11 Pro, Mi 11 Ultra ve muhtemelen Mi 11 Lite’ı Çin’de piyasaya sürecek. Yanında piyasaya sürülen bir Mi Mix akıllı telefon olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Mi Smart Band 6, 29 Mart’ta Tüm Dünyada Piyasaya Sunulacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft, Windows 10’a Bluetooth Ses Desteği Ekleyecek

Microsoft, Windows 10’a Bluetooth Ses Desteği Ekleyecek:Windows 10’un bir sonraki büyük güncellemesi, gecikmiş tek bir …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör