Poco F3 Teardown Videosu LiquidCool Teknolojisini Tanıttı

blank
Poco F3 Teardown Videosu LiquidCool Teknolojisini Tanıttı

İçerik: Poco F3 Teardown Videosu LiquidCool Teknolojisini Tanıttı

Poco F3 Teardown Videosu LiquidCool Teknolojisini Tanıttı:

Poco F3, yakın zamanda Avrupa pazarında piyasaya sürüldü ve yeniden markalanmış bir Redmi K40’tır. Şirket Cuma günü Poco F3 için sıvı soğutma teknolojisi, benzersiz parmak izi tarayıcısı ve doğrusal motor ile birlikte birkaç farklı bileşeni gösteren bir koparma videosu paylaştı. Telefon, Qualcomm Snapdragon 870 SoC tarafından desteklenmektedir ve 349 EUR başlangıç ​​fiyatıyla çift hoparlör, üçlü arka kamera, hızlı şarj desteği ve diğer etkileyici özelliklerle birlikte gelir.

Poco Global, Twitter’da Poco F3’ün sökülmesini gösteren yaklaşık 2 dakikalık kısa bir video paylaştı. Çift SIM tepsisiyle başlar ve mikrofonu, LED el fenerini, 360 derecelik ortam ışığı sensörlerinden birini ve IR blaster’ı göstermeye devam eder. Ardından, üç kamera sensörü için üç ayrı modül gösterir – 48 megapiksel birincil sensör, ultra geniş açılı lensli 8 megapiksel sensör ve üçüncü 5 megapiksel TeleMacro atıcı.

4,520 mAh pilin çıkarılması, yandan monte edilmiş parmak izi tarayıcıya erişim sağlar, bu, yan tarafta bir tür oluk bulunan diğer telefonlarda olduğu gibi değildir. Poco F3’te, yana monte edilmiş parmak izi tarayıcısı, normal bir güç düğmesi gibi hissediyor. Poco’ya göre yüzde 15 daha az güç tüketen ve 1.300 nit en yüksek parlaklığı destekleyen E4 AMOLED ekranı çıkardıktan sonra, şirketin LiquidCool Technology 1.0 Plus adını verdiği sıvı soğutma görülebiliyor. CPU’nun bulunduğu yerden pilin bulunduğu yerin ortasına kadar uzanan ve CPU’dan ısıyı dağıtan bir bakır şerittir. Poco, bunun üç boyutlu ısı dağılımına izin verdiğini söylüyor.

Çift hoparlörler de görülebiliyor ve telefonun üstündeki hoparlör alttakinden çok daha küçük, çift hoparlörlü akıllı telefonların çoğu bu şekilde kuruluyor. Poco F3’teki hoparlörler Dolby Atmos ve Yüksek Çözünürlüklü Sesi destekler. Şirkete göre, pil ile USB Type-C bağlantı noktası arasında üç boyutlu titreşim sunan X ekseni doğrusal motor bulunuyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Poco F3 Teardown Videosu LiquidCool Teknolojisini Tanıttı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Apple’ın Gece Modu, Uyku Düzenine Etki Etmiyor

Apple’ın Gece Modu, Uyku Düzenine Etki Etmiyor. Apple’ın “daha iyi bir gece uykusu çekmenize yardımcı …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör