Suzuki Akıllı Hibrit SUV Ailesi Türkiye’de

blank
Suzuki Akıllı Hibrit SUV Ailesi Türkiye'de

İçerik: Suzuki Akıllı Hibrit SUV Ailesi Türkiye’de

Suzuki Akıllı Hibrit SUV Ailesi Türkiye’de:

Doğan Trend Suzuki çatısı altında faaliyet gösteren Doğan Holding, Türkiye’de Otomotiv’i temsil ediyor ve aynı anda satılan hibrit teknoloji versiyonlarının hem Vitara hem de SX4 S-Cross modellerinin geçtiği yıl satışlarına sunduğu Swift Hybrid modelinin ardından satışa sunuldu.

Böylelikle hibrit teknolojisi ile donatılmış tüm model yelpazesini yenileyen Suzuki, yüzde 20’nin üzerinde yakıt tasarrufu ile tüm modellerinde standart olarak sunulan gelişmiş güvenlik özellikleri ve fiyat / fayda dengesi ile dikkat çekiyor.

Suzuki Marka Direktörü Şirin Mumcu Yurtseven, “Jimny dışındaki tüm modellerimiz artık Türkiye’de hibrit pazarı olarak yer alacak. Swift Hybrid ile yakaladığımız ivmeyi Vitara Hybrid ve SX4 S-Cross Hybrid ile güçlendireceğiz. 2020 sonundan bu yılın ilk çeyreğine kadar bizim için bir geçiş dönemi oldu … Ailenin tamamlanmasıyla geçen yıl Swift Hybrid ile elde ettiğimiz başarıyı SUV modellerimizi satışa sunarak artıracağımıza inanıyoruz. Bu kapsamda yıl sonuna kadar 4 bine yakın hibrit araç satmayı hedefliyoruz.

Vitara ve SX4 S-Cross Hybrid için sadık müşterilerimize sınırlı özel teklifler sunduk. Avantajlı değişim fırsatlarımızla onlara ilk olarak hibrit aileyi tanıttık. Sonuç olarak ilk hafta 100 adet Suzuki Vitara Hybrid ve SX4 S-Cross Hybrid’i önceden sattık ”dedi. Mart ayı itibari ile satışa sunulan Suzuki Vitara Hybrid ailesi 222.000TL’den başlayan fiyatlarla dikkat çekerken, SX900 S-Cross Hybrid 306.000 TL anahtar teslimi satış fiyatı ile müşterilere sunuluyor. Suzuki Vitara Hybrid hem 306 × 900 hem de 4 × 2 versiyonları ile tercih edilebilirken, SX4 S-Cross Hybrid sadece önden çekişli müşterilere sunuluyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Suzuki Akıllı Hibrit SUV Ailesi Türkiye’de

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Kia 2021 Niro EV, Uygun Fiyatlara Teknik Avantajlar Sunuyor

Kia 2021 Niro EV, Uygun Fiyatlara Teknik Avantajlar Sunuyor: Otomobil üreticileri, özellikle teknoloji yüklü elektrikli …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör