Apple, Telefon Tamircilerini Dünya Çapında Denetleyecek

blank
Apple, Telefon Tamircilerini Dünya Çapında Denetleyecek

İçerik: Apple, Telefon Tamircilerini Dünya Çapında Denetleyecek

Apple, Telefon Tamircilerini Dünya Çapında Denetleyecek:

Apple, 2019’da ABD için Bağımsız Onarım Sağlayıcı Programını açıkladığında, şirket diğer ülkelere yayılmayı planladığını söyledi, bugün sertifika kurulumunun daha da büyüyeceğini duyurdu. Daha önceki bir genişleme Kanada ve Avrupa’ya ulaştı ve 200 ülkenin daha eklenmesi, Apple’ın iş yaptığı yerlerin “neredeyse tümünü” kapsamalı ve “her boyuttaki onarım sağlayıcılarına, güvenli sunmak için orijinal Apple parçalarına, araçlarına, onarım kılavuzlarına ve tanılama araçlarına erişim hakkı vermelidir. ve Apple ürünleri için güvenilir onarımlar. ” diye düşündüler.

Apple, programı, üçüncü şahıs mağazalarının ( telefon tamircilerinin) Yetkili Servis Sağlayıcıları ile aynı kaynaklara sahip olması ve iPhone’larda ve diğer cihazlarda ortak garanti dışı onarımları tamamlaması için bir yol olarak tanıtır. Programa katılmak ücretsizdir, ancak mağazaların Apple sertifikalı bir teknisyenin her türlü onarımı yapacağını garanti etmesini gerektirir. Programın parçası olan mağazalar için sertifika sınavı ücretsizdir ve çevrimiçi olarak alınabilir.

Müşteriler, Apple’ın buradaki listesini ziyaret ederek bir mağazanın programın parçası olup olmadığını kontrol edebilir, katılmakla ilgilenen sağlayıcılar ise burayı kontrol etmelidir. Afganistan, Avustralya, Bangladeş, Butan, Brezilya, Brunei Darussalam, Kamboçya, Cook Adaları, Fiji, Guam, Hong Kong, Hindistan, Endonezya, Japonya, Kore, Laos, Makao, Malezya, Maldivler, Moğolistan, Myanmar, Nepal, Yeni Zelanda, Pakistan, Papua Yeni Gine, Filipinler, Rusya, Suudi Arabistan, Singapur, Güney Afrika, Sri Lanka, Tayvan, Tayland, Tonga, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Vanuatu ve Vietnam.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple, Telefon Tamircilerini Dünya Çapında Denetleyecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Apple’ın Gece Modu, Uyku Düzenine Etki Etmiyor

Apple’ın Gece Modu, Uyku Düzenine Etki Etmiyor. Apple’ın “daha iyi bir gece uykusu çekmenize yardımcı …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör