Call of Duty Büyük Bir Güncellemeye Yayınlayacak

blank
Call of Duty Büyük Bir Güncellemeye Yayınlayacak

İçerik: Call of Duty Büyük Bir Güncellemeye Yayınlayacak

Call of Duty Büyük Bir Güncellemeye Yayınlayacak:

Her yeni güncellemeyle birlikte, en son Call of Duty oyunları birleşik boyutlarının devasa oranlara ulaştığını gördü. Activision, İkinci Sezon Reloaded sürümünün bir parçası olarak, sabit sürücünüzdeki yükü hafifletmek için, Warzone ve Modern Warfare’in genel dosya boyutlarını platformlar arasında sırasıyla 30 GB’tan fazla ve 10 GB’ın üzerine düşürüyor. En son güncelleme (veri optimizasyon avantajlarıyla birlikte) Black Ops Cold War için 7,4 GB ila 14,18 GB ve Warzone için 52 GB ila 57,8 GB arasında “normalden daha büyük” olmasıdır.

Şişirilmiş dosya boyutları, geliştiricilerin giderek daha fazla ele almaya çalıştığı modern AAA oyunlarının sinir bozucu bir özelliğidir. Epic Games, geçen yıl yükleme sürelerini iyileştirmek için Fortnite’ın toplam boyutunu PC’de 60 GB küçülttü. Activision, “genel içerik yönetim sistemindeki geliştirmeler” sayesinde gelecekteki tüm Warzone ve Modern Warfare yama boyutlarının daha küçük olacağını vaat ediyor.

Yükseltme, temelde oynamadığınız oyun modlarını kaldırabileceğiniz anlamına gelir, ancak Kampanya, Çok Oyunculu ve Özel Operasyonlar ile devam etmek istiyorsanız, optimize edilmiş İçerik Paketlerini yeniden yüklemeniz gerekir. Bunlar, Reloaded güncellemesinin yanında ve kısa bir süre sonra yayınlanacak.

Her platformda dosya boyutundaki düşüş şöyle görünecektir:

PS4 / PS5: 10,9 GB (Warzone) / 30,6 GB (Warzone ve Modern Warfare)

Xbox One / Series X / S: 14,2 GB (Warzone) / 33,6 GB (Warzone ve Modern Warfare)

PC: 11,8 GB (Warzone) / 30,6 GB (Warzone ve Modern Warfare).

Reloaded, yeni içerik açısından Miami Strike (6v6), Mansion (2v2 ve 3v3) ve Golova’da birçok yeni Black Ops Cold War çok oyunculu haritası sunuyor. Ayrıca, Miami Strike ve Satellite, Nesne Avı haritalarının rotasyonuna katılırken, Hardpoint’i temel alan ve dört kişilik 10 mangayı temel alan Multi-team Hardpoint gibi yeni modlar da var. Yeni içerik listesi ayrıca silah ayarlama ve silah ustası özelliklerini ve yeni bir Zombies bölgesi ve salgın hedefini de içeriyor. İkinci Sezon Yeniden Yüklenen blog gönderisindeki tüm yeni şeylere göz atabilirsiniz.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Call of Duty Büyük Bir Güncellemeye Yayınlayacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Tony Hawk’tan Pro Skater PS5 ve Xbox Series X’e Geliyor

Tony Hawk’tan Pro Skater PS5 ve Xbox Series X’e Geliyor: Söz verildiği gibi, Tony Hawk’un …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör