Obi-Wan Kenobi, Nisan Ayında Star Wars Serisiyle Başlıyor

blank
Obi-Wan Kenobi, Nisan Ayında Star Wars Serisiyle Başlıyor

İçerik: Obi-Wan Kenobi, Nisan Ayında Star Wars Serisiyle Başlıyor

Obi-Wan Kenobi, Nisan Ayında Star Wars Serisiyle Başlıyor:

Disney + ve Disney + Hotstar’da yeni Star Wars dizisi Obi-Wan Kenobi tüm oyuncu kadrosunu açıkladı. Başrolde Ewan McGregor ve daha önce bildiğimiz Darth Vader olarak geri dönen Hayden Christensen’in yanı sıra Moses Ingram (The Queen’s Gambit), Joel Edgerton ve Bonnie Piesse (Star Wars: Bölüm III – Sith’in İntikamı) var. , Kumail Nanjiani (Silicon Valley), Indira Varma (Game of Thrones), Rupert Friend (Homeland), O’Shea Jackson Jr. (Straight Outta Compton), Sung Kang (The Fast and the Furious: Tokyo Drift), Simone Kessell ( Terra Nova) ve yönetmen Benny Safdie (İyi Zamanlar). Ve oh, Obi-Wan Kenobi Nisan’da çekime başlıyor.

Disney ve Lucasfilm, Mart ayı başlarında dahil olduğu bildirilen Varma’nın varlığını doğrulayarak, Pazartesi günü StarWars.com aracılığıyla Obi-Wan Kenobi’nin oyuncu kadrosunu ve prodüksiyonunun başladığını duyurdu. Tam Obi-Wan Kenobi oyuncu kadrosu, Edgerton ve Piesse’nin, Owen’in üvey erkek kardeşi Anakin Skywalker’ın (Christensen) karanlık tarafa dönmesinin ardından, yeğeni Luke Skywalker’ın koruyucuları olan “Amca” Owen Lars ve “Teyze” Beru Lars rollerine geri döneceklerini doğruladı. Darth Vader olur. Obi-Wan Kenobi, Kenobi’nin (McGregor) Anakin ile düello kazandığı ancak en yakın arkadaşını kaybettiği ve İmparatorluğun Cumhuriyet’in küllerinden doğduğunu gördüğü Sith’in İntikamı olaylarından 10 yıl sonra geçiyor.

Diğer Obi-Wan Kenobi oyuncularının – Ingram, Nanjiani, Varma, Friend, Jackson Jr., Kang, Kessell ve Safdie – hangi karakterlerin oynayacağına dair bir bilgi yok, ancak Star Wars hayranları oynayacakları konusunda spekülasyon yapmaya başladılar. insan, uzaylı veya droid olabilir.

Perde arkasında, The Mandalorian 1. sezonun iki bölümünü yöneten Deborah Chow, tüm Obi-Wan Kenobi bölümlerini yönetecek. Yönetici yapımcılar arasında Lucasfilm başkanı Kathleen Kennedy, Michelle Rejwan, Obi-Wan Kenobi yazarı Joby Harold, Chow ve McGregor yer alıyor. Obi-Wan Kenobi, bağımsız bir filmden diziye geçerek ve ardından yazarları Hossein Amini’den Harold’a geçirerek biraz sorunlu bir prodüksiyon gerçekleştirdi.

Obi-Wan Kenobi, 2022’den önce Disney + ve Disney + Hotstar’da yayınlanacak. Ondan önce, animasyonlu Star Wars: The Bad Batch (4 Mayıs prömiyeri), The Book of Boba Fett (Aralık 2021) ve The Mandalorian 3. sezonunu izleyeceğiz.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Obi-Wan Kenobi, Nisan Ayında Star Wars Serisiyle Başlıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Yeni Justice League, Hayranların Aklını Başından Alacak

Yeni Justice League, Hayranların Aklını Başından Alacak: Zack Snyder’ın Justice League’le ilgili yönetmenin kapsamlı bir …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör