LinkedIn Bile Bir Clubhouse Klonu Yapıyor

blank
LinkedIn Bile Bir Clubhouse Klonu Yapıyor

İçerik: LinkedIn Bile Bir Clubhouse Klonu Yapıyor

LinkedIn Bile Bir Clubhouse Klonu Yapıyor:

Neredeyse her büyük teknoloji şirketi Clubhouse benzeri bir sosyal ses özelliği üzerinde çalışıyormuş gibi geliyor – Twitter’ın Spaces özelliği şimdi yayılıyor, Facebook bir tane oluşturuyor, Spotify bir tane yapıyor, Mark Cuban’da bir tane var, Slack bile oyun. Ancak şimdi, Clubhouse’da büyük ölçüde teknoloji girişim kapitalistleri ve seçkinler için özel bir kulüp olarak başlayan paylaşılan ses alanı fikri tam bir çember haline geldi. Profesyonel sosyal ağ LinkedIn, TechCrunch’a göre kendi başına bir ses ağı özelliği üzerinde çalışıyor.

LinkedIn, TechCrunch’a yaptığı açıklamada, “Profesyonel kimliğinizle bağlantılı benzersiz bir ses deneyimi yaratmak için bazı erken testler yapıyoruz” dedi. “Ayrıca üyelerimize topluluklarıyla bağlantı kurmaları için daha da fazla yol sağlamak için LinkedIn’in etkinlikler ve gruplar gibi diğer bölümlerine nasıl ses getirebileceğimize bakıyoruz.” LinkedIn, bu makaleyi ilk yayınladıktan sonra aynı açıklamayı The Verge ile paylaştı.

LinkedIn, özelliğin yakında beta testine başlayacağını söyledi. Aşağıda, LinkedIn’in TechCrunch ile paylaştığı, özelliğin nasıl görünebileceğinin bir örneği bulunmaktadır. Clubhouse ve Twitter Spaces gibi, ön ve ortada bir konuşmacı sahnesi ve ekranın aşağısında izleyicilerden bir kişi listesi bulunur.

LinkedIn, sizi profilinizde LinkedIn içerik oluşturucu olarak gösteren yeni bir İçerik Oluşturucu modu gibi araçlarla kendisini içerik oluşturucular için bir hedef haline getirmek için zaten çalışıyor. Clubhouse benzeri bir özellik aslında doğal bir uyum gibi görünüyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: LinkedIn Bile Bir Clubhouse Klonu Yapıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Snap, Selfie Drone Projesi Üzerinde Çalışıyor

Snap, Selfie Drone Projesi Üzerinde Çalışıyor: Yıllar içinde Spectacles akıllı gözlüklerinin birkaç versiyonunu piyasaya süren …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör