Among Us Nihayet Yeni Haritasına Kavuşuyor

blank
Among Us Nihayet Yeni Haritasına Kavuşuyor

İçerik: Among Us Nihayet Yeni Haritasına Kavuşuyor

Among Us Nihayet Yeni Haritasına Kavuşuyor: Oyunun dördüncü haritası aynı zamanda birden fazla kat, mekanizma, yeni görevler ve yeni bir şapka seti ile tamamlanan bugüne kadarki en büyük haritadır. Geliştirici InnerSloth, yeni haritayı ilk olarak Aralık ayında 2020 Oyun Ödülleri’nde duyurdu. Muazzam popülaritesi sayesinde, Between Us, çok oyunculu oyunu daha da iyi hale getirmek için sürekli güncellemeler alıyor. Aramızda 2018’de piyasaya sürüldü, ancak geçen yıl koronavirüs kaynaklı pandemi herkesi evlerine kısıtladığından büyük bir başarı elde etti. Oyun için yeni harita güncellemesi, oyuncu sayısında da artış getiriyor. Bununla birlikte, yeni bir davranış kuralları da alıyor.

Güncellemeyi Perşembe günü bir blog yazısı ile duyuran InnerSloth, Aramızdaki tüm özellikleri detaylandırdı. Geliştiriciler, “sanat stilini daha net çizgilerle ve daha kolay bir animasyon süreciyle güncellediklerini” iddia ediyorlar. Aramızın en son Hava Gemisi haritası, mücevher parlatma, çöpü çıkarma ve daha fazlası gibi görevleri içerecek. Yeni güncelleme aynı zamanda oyunculara başladıkları odayı seçme ve oyunda keşfedilecek yeni alanlar sunma imkanı verecek.

Among Us ayrıca merdivenler ve hareketli platformlar ekleyerek karakterlerin oyunda nasıl hareket ettiğini de geliştirdi. Son olarak, yeni güncelleme oyunculara kalp iğnesi, kızgın kaşlar, tek boynuzlu at kafası ve diğerleri arasından seçim yapabilecekleri daha fazla şapka sunuyor. Oyuncuların yeni özellikleri deneyimleyebilmesi için en az iOS 13 veya Android 6 veya üzeri sürümlere sahip olmaları gerekir.

Oyunun gündemi görevleri tamamlamak, en fazla 15 oyuncudan oluşan bir ekip olarak çalışmak, bu arada öldürülmekten kaçınmaya çalışmak ve gruptaki sahtekarın kim olduğunu bulmaktır. Son zamanlarda InnerSloth, oyunla uyumlu platformlar listesine Nintendo Switch’in de eklenmesiyle platformlar arası oynama özelliğini dahil etti. Şirket ayrıca Aralık 2020’de, Aramızda’ın Microsoft’un PC için Xbox Game Pass’te bulunacağını ve bu yılın sonlarında Xbox Konsolları için de satışa sunulacağını duyurmuştu.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Among Us Nihayet Yeni Haritasına Kavuşuyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft, Xbox Live’ın Markasını Değiştirdi

Microsoft, Xbox Live’ın Markasını Değiştirdi: Microsoft, Xbox Live’ı Xbox ağı olarak yeniden adlandırıyor. Yeni markanın …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör