Cyberpunk 2077 İçin Multiplayer Özelliği Gelebilir

blank
Cyberpunk 2077 İçin Multiplayer Özelliği Gelebilir

İçerik: Cyberpunk 2077 İçin Multiplayer Özelliği Gelebilir

Cyberpunk 2077 İçin Multiplayer Özelliği Gelebilir:

Devasa Cyberpunk 2077 yamasının hemen ardından geliştirici CD Projekt Red, açık dünya oyunu için yol haritasını çizdi. Kötü haber şu ki, bir sonraki AAA sürümü olarak bir Cyberpunk 2077 çok oyunculu modu başlatma planını “yeniden gözden geçiriyor”. Bunun yerine, Polonyalı stüdyo “bir gün tüm franchise’larını” çevrimiçi hale getirmeye odaklanıyor. CD Projekt Red’in CEO’su Adam Kiciński, yeni bir videoda çok oyunculu “uzun vadeli” yaklaşımını detaylandırarak, çevrimiçi unsurları “mantıklı oldukları yerde” oyunlara uygulayacağını belirtti. “Denize inmek veya tek oyunculu DNA’mızı kaybetmek istemiyoruz. Güçlü çevrimiçi yetenekler oluşturmak için düşünceli adımlar atmak istiyoruz.”

Stüdyo, GoG mağazası aracılığıyla bir lejyon hayranının ilgisini çekmesine yardımcı olabilecek, bireysel bir yan ürüne kıyasla, her şey dahil bir çevrimiçi çerçeveye öncelik veriyor gibi görünüyor. Kiciński, “Gelecekteki oyunlarımızın geliştirilmesine sorunsuz bir şekilde entegre edilebilecek bir çevrimiçi teknoloji geliştiriyoruz” dedi. “Bu teknoloji, oyunlarımızda sunmayı seçtiğimiz çevrimiçi bileşenlere güç verecek ve bunu büyük bir teknolojik borç olmadan yapabilmemizi sağlayacak. Bu teknolojiyle, kendi GOG Galaxy platformumuzla desteklenen çevrimiçi bir topluluk oluşturmaya başlayabiliriz. oyunlarımızın hem içindeki hem de dışındaki oyuncuları birbirine bağlayan. “

CD Projekt Red, uzun zamandır Cyberpunk 2077 çok oyunculu devasa bir bağımsız ürün olarak lanse etti. Bu, kaçınılmaz olarak oyunun genişleyen Night City metropolünde arkadaşlarınızla çevrimiçi ortamda tekmeleme görüntüleri çağrıştırdı. Ancak gerçek şu ki, tek oyunculu oyunlar hala oldukça popüler ve stüdyonun muhtemelen istediği son şey başka bir başarısız lansman. Bu yıl, Sony’nin onayıyla oyunu PlayStation mağazasına geri almak için daha fazla yama ve düzeltme yayınlamaya odaklanıyor. Ayrıca ücretsiz DLC’ler, ücretli genişletmeler ve 2021’in ikinci yarısı için planlanan yeni nesil bir güncelleme üzerinde çalışıyor.

Stüdyonun daha geniş planları, dünyanın en iyi üç video oyun yapımcısından biri olmak için iddialı bir hedef içeriyor. Cyberpunk 2077’de çalışan Kanadalı geliştirici Digital Scapes’i devralmak için bir niyet mektubu imzaladığını duyurduktan sonra, grup stratejisinde daha fazla satın alma peşinde koşacağını belirtti.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Cyberpunk 2077 İçin Multiplayer Özelliği Gelebilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft, Xbox Game Pass’i Akıllı Televizyonlara Taşıyor

Microsoft, Xbox Game Pass’i Akıllı Televizyonlara Taşıyor: Microsoft’un eski büyük E3 canlı yayınından sadece birkaç …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör