Genesis, Yüksek Teknolojili Lüks EV Konseptini Tanıttı

blank
Genesis, Yüksek Teknolojili Lüks EV Konseptini Tanıttı

İçerik: Genesis, Yüksek Teknolojili Lüks EV Konseptini Tanıttı

Genesis, Yüksek Teknolojili Lüks EV Konseptini Tanıttı:

Genesis, Hyundai’nin 2015 yılında Genesis markasını piyasaya sürdüğünden bu yana beşinci konsept otomobili olan X Concept EV’yi tanıttı. Lüks otomobil pazarlamasında kullanılan pek çok kavramsal dil olduğu için aracın açıkça Hyundai’nin tasarım hatlarını göstermesi amaçlanıyor, ancak neredeyse hiç bahsedilmiyor. teknolojinin.

Arabaya kendiniz bakabilir ve beğenip beğenmediğinize karar verebilirsiniz (oldukça havalı görünüyor), ancak işte otomobil üreticisinin söyleyeceklerinin bir özeti. Ön ve arka aydınlatmada, araç hatlarında, aynalarda ve hatta içindeki cihaz şarj cihazlarında görülen bu fikirle birlikte Genesis’in “Two Line” temasına dayanıyor. Şirket, muhtemelen şirketin tasarım normu haline gelecektir, çünkü şirket “İki Çizgi teması ve sürdürülebilir lüks, Genesis’in gelecekteki modellerinde benimsemeye çalıştığı planlar olacak” dedi.

blank

Diğer göze çarpan unsurlar, belirgin “Crest ızgarası” ve arkadan öne doğru geniş çamurluk şekillerini tanımlamaya yardımcı olan ayırt edici bir çizgiyle ayrılan alçak, kıvrımlı ve uzun gövdesidir. Boyut olarak Aston Martin DB11 ve diğer grand tourer coupe modellerine benziyor. Bu deniz mavisi rengine gelince, bunu Genesis’in tanımlamasına izin vereceğim: “Genesis X Concept’in Lençóis Blue rengi, Genesis’in peşinde olduğu sürdürülebilir lüks seviyesini ifade etmek için geliştirildi.”

İç mekan, tipik olarak üretim sürecinde atılan geri dönüştürülmüş deri gibi çevre dostu malzemelerle en iyi şekilde minimalist lüks olarak tanımlanır. Ayrıca, “Crystal Sphere” vites seçiciye, çok sayıda ekrana ve sürücüyü şımartmak için yapılan diğer dokunuşlara sahiptir.

blank

Temeller, pil veya aktarma organları hakkında kelimenin tam anlamıyla hiçbir şey bilmiyoruz. Ancak Genesis X’i yarattıysa, Hyundai’nin Ioniq 5 ve Kia EV6’da bulunan E-GMP platformunu kullanmak mantıklı olacaktır. Lüks alıcıların bekledikleri türden menzil ve performansı elde etmeleri için bu modellere kıyasla gücü ve muhtemelen pil boyutunu artırabilir. Bunun olup olmayacağına gelince? Genesis sözcüsü Jarred Pellat, Car and Driver’a “Böyle bir şeyi göremeyeceğimizi söyleyen hiçbir şey yok” dedi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Genesis, Yüksek Teknolojili Lüks EV Konseptini Tanıttı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Yenilenen Suzuki GSX-S1000 Eylül’de Türkiye’ye Geliyor!

Yenilenen Suzuki GSX-S1000 Eylül’de Türkiye’ye Geliyor! GSX ailesinin en güçlü üyesi, Suzuki motosiklet ürün gamının …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör