Google, Çalışanların Nisan Ayında Ofise Döneceğini Söylüyor

blank
Google, Çalışanların Nisan Ayında Ofise Döneceğini Söylüyor

İçerik: Google, Çalışanların Nisan Ayında Ofise Döneceğini Söylüyor

Google, Çalışanların Nisan Ayında Ofise Döneceğini Söylüyor:

Bugün Google, çalışanlarına önümüzdeki ay bazı çalışanların ofislerine geri dönmesine izin vermeyi planladığını bildirdi. Axios ve New York Times, “Google çalışanlarını bazı ABD ofislerimizde gönüllü olarak karşılamaya başlayacağımızın muhtemel olduğunu” belirten bir e-postayı bildirdi.

Şirket The Verge’e, yeniden açılmanın özelliklerinin “aşı bulunabilirliğindeki artışları ve COVID-19 vakalarındaki düşüş eğilimlerini içeren belirli kriterlere” bağlı olacağını, ancak çalışanların aşılanmasını gerektirmediğini söyledi. Geçtiğimiz bahar Google, çalışanları eve gönderen ve gerekli ekipmanı satın almak için ödenek sağlayan şirketler arasında dikkate değerdi. Bir noktada, ofisleri geçen Temmuz gibi erken bir tarihte yeniden açmayı düşündü, ancak yayılan salgın bunu hızla değiştirdi ve o zamandan beri büyük ölçüde onları kapattı.

Google’ın geri dönüş stratejisi, o zamana kadar yaygın aşıların aynı alanda daha fazla insanın olmasını güvenli hale getireceğine dair açık umutlarla, Eylül için hala zamanlanmış durumda. CNBC, başka bir notta ayrıntılı olarak açıklanan politikalarla bundan sonra ne olacağı hakkında daha fazla ayrıntıya sahiptir. Bu rapor, uzaktan çalışmak isteyen çalışanların, “en istisnai durumlarda 12 aya kadar izin verilen yılda 14 günden fazla çalışma almak için başvurmaları gerekeceğini” söylüyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google, Çalışanların Nisan Ayında Ofise Döneceğini Söylüyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

LinkedIn Bile Bir Clubhouse Klonu Yapıyor

LinkedIn Bile Bir Clubhouse Klonu Yapıyor: Neredeyse her büyük teknoloji şirketi Clubhouse benzeri bir sosyal …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör