iPhone 13 , iPhone 12 ile Aynı Açılı Lense Sahip Olabilir

blank
iPhone 13 , iPhone 12 ile Aynı Açılı Lense Sahip Olabilir

İçerik: iPhone 13 , iPhone 12 ile Aynı Açılı Lense Sahip Olabilir

iPhone 13 , iPhone 12 ile Aynı Açılı Lense Sahip Olabilir:

Apple’ın 2021 iPhone 13 serisinin lansmanına hala aylar kaldı, ancak sızıntılar sızmaya başladı. Ünlü analist Ming-Chi Kuo’dan gelen yeni bilgiler, yeni nesil iPhone modellerinin kameraları hakkında biraz fikir veriyor. En son yatırımcı notu, iPhone 13 serisinin mevcut iPhone 12 modelleriyle aynı geniş açılı lense sahip olabileceğini öne sürüyor gibi görünüyor. Bu, iPhone 13 serisinin kamera modülünün geniş açılı sensör bölümünde büyük gelişmeler görmeyebileceği anlamına geliyor. Apple, yaklaşan serilerle ilgili henüz resmi bir açıklama yapmadı, bu yüzden bu bilgi bir tutam tuzla değerlendirilmelidir.

Kuo’nun ilk olarak MacRumors tarafından bildirilen en son yatırımcı notu, iPhone 13, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 mini’nin önceki modellerinde görüldüğü gibi f / 1.6 diyafram açıklığına sahip aynı 7P geniş açılı lense sahip olabileceğini öne sürüyor – iPhone 12, iPhone 12 Pro, ve iPhone 12 mini. iPhone 13 Pro Max’in, iPhone 12 Pro Max’e entegre f / 1.6 diyafram geniş açılı lens yerine f / 1.5 diyafram geniş açılı lensi olacağı tahmin ediliyor.

Yatırımcı notunun, iPhone 13 serisinin geniş açılı lens siparişinin Sunny Optical tarafından karşılanacağını öne sürdüğü bildiriliyor. Şirketin iPhone 13’ün lenslerini Mayıs ayında elektronik bileşen üreticisi LG Innotek’e göndermesi bekleniyor. Kuo ayrıca, AR ve Apple Car sayesinde Apple cihazları için optik lens talebinin ancak önümüzdeki birkaç yıl içinde önemli ölçüde artacağını iddia ediyor.

Analist, geçen ay iPhone 13 serisinin daha küçük çentikli ekranlara ve daha büyük pillere sahip olabileceğini tahmin etmişti. iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max’in de ProMotion 120Hz ekranlara sahip olması tavsiye ediliyor. Önceki raporlar, iPhone 13 serisindeki bazı modellerin Her Zaman Açık ekran desteğine sahip olabileceğini ve aynı zamanda gelişmiş Face ID’ye sahip olabileceğini de öne sürüyor. Başka bir rapor, iPhone 13 serisi için olası Wi-Fi 6E desteğine de işaret etti. Wi-Fi 6E, Wi-Fi 6’nın tüm özelliklerini ve ekstra 6GHz bandını sunar. Bu, 2,4 GHz ve 5 GHz bantlarına eklenerek daha az parazit ve daha iyi bir bant genişliği sağlar.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: iPhone 13 , iPhone 12 ile Aynı Açılı Lense Sahip Olabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Asus ROG Strix Gaming Dizüstü Bilgisayarları Duyuruldu

Asus ROG Strix Gaming Dizüstü Bilgisayarları Duyuruldu: Asus ROG Strix oyun dizüstü bilgisayarları, AMD’nin Computex …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör