Motorola G60 ve G20 Teknik Özellikleri Sızdırıldı

blank
Motorola G60 ve G20 Teknik Özellikleri Sızdırıldı

İçerik: Motorola G60 ve G20 Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Motorola G60 ve G20 Teknik Özellikleri Sızdırıldı:

Moto G60 ve Moto G20 tasarımı ve teknik özellikleri bir ihbarcı tarafından sızdırıldı. Sızdırılan görüntüler, telefonları hem önden hem de arkadan gösteriyor. Moto G60, bir delik delme ekran tasarımı ve arkadaki üçlü kameralar ile ikisinin daha premium modeli gibi görünüyor. Moto G20’nin su damlası tarzı çentikli bir ekrana sahip olduğu görülüyor ve arkadaki dört kameralı renderlarda ortaya çıktı. Her iki telefonun da arka parmak izi sensörüne sahip olduğu söyleniyor.

Moto G60 tasarımı, teknik özellikler (beklenen)
Tipster Abhishek Yadav, iki telefonun (Moto G60 ve Moto G20) görsellerini ve teknik özelliklerini sızdırdı. Moto G60’ın, ekranın üst orta kısmına yerleştirilen selfie kamerası için kesikli düz bir delik açıcı ekrana sahip olduğu görülüyor. Ekranın alt kısmında hafif bir çene var ve arka kısımda parlak siyah bir kaplama var. Telefon, arka panelin sol üst köşesinde, içinde dikey olarak hizalanmış üç kamera bulunan dikdörtgen bir kamera modülüne sahip görünüyor. Tipster, Moto G60’ın daha önceki bir sızıntıyla uyumlu olan 108 megapiksellik bir birincil sensörle geleceğini öne sürüyor. Telefon ayrıca, içinde Motorola logosu kabartmalı bir arka parmak izi sensörüne sahip olacak şekilde işaretlenmiş.

Geçmişteki sızıntılar, Moto G60’ın 120 Hz yenileme hızına sahip 6,78 inç tam HD + (1,080×2,460 piksel) ekrana sahip olabileceğini gösteriyor. 4GB / 6GB RAM ve 64GB / 128GB UFS 2.1 depolama konfigürasyonlarında sunulması bekleniyor. Arka tarafta, telefonun 108 megapiksellik bir Samsung ISOCELL HM2 birincil sensörü, geniş açılı lense sahip 16 megapiksel OV16A1Q sensörü ve 2 megapiksel OV02B1b sensörü barındırdığı söyleniyor. Ön tarafta, Moto G60 32 megapiksellik bir selfie kamerası alabilir. Telefon bir Snapdragon 732G SoC ile çalıştırılabilir ve devasa bir 6.000mAh pil taşıyabilir.

Moto G20 tasarımı, teknik özellikler (beklenen)
Yadav tarafından sızdırılan Moto G20 görüntüsü, telefonun su damlası tarzı çentikli düz bir ekrana sahip olabileceğini öne sürüyor. Bu model, Moto G60’tan biraz daha kalın bir çeneye sahiptir. Arkada, Moto G20’nin sol üst köşesinde L şeklinde bir konfigürasyonda dört sensör barındıran dikdörtgen bir kamera modülü var. Telefonun ayrıca Motorola logosu ile entegre edilmiş bir arka parmak izi sensörüne sahip olduğu görülüyor. Moto G20 arka panelinin mavi gradyan kaplaması olduğu görülüyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Motorola G60 ve G20 Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Mi Mix Fold, Xiaomi’nin İlk Katlanabilir Telefonu Olarak Piyasada

Mi Mix Fold, Xiaomi’nin İlk Katlanabilir Telefonu Olarak Piyasada:Mi Mix Fold, Xiaomi’nin ilk katlanabilir telefonu …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör