Nokia, G ve X-Serisi İçin 8 Nisan’da Lansman Yapacak

blank
Nokia, G ve X-Serisi İçin 8 Nisan'da Lansman Yapacak

İçerik: Nokia, G ve X-Serisi İçin 8 Nisan’da Lansman Yapacak

Nokia, G ve X-Serisi İçin 8 Nisan’da Lansman Yapacak:

Nokia lisans sahibi HMD Global, 8 Nisan’da bir lansman etkinliği için medya davetleri gönderdi ve büyük ölçüde X-serisi ve G-serisinde birden fazla telefonun piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu, yakın zamanda sızdırılan Nokia G10 ve Nokia G20 telefonları ile Nokia X10 ve Nokia X20 telefonları içerebilir. X serisi telefonların bütçeye uygun 5G telefonlar olması bekleniyor ve Qualcomm Snapdragon 480 SoC tarafından desteklendiği bildiriliyor. Nokia G10 ve Nokia G20 telefonlar, dörtlü arka kameralara sahiptir ve 5.000 mAh pillere sahiptir.

Şirket, 8 Nisan’daki açılış etkinliğini onaylayan davetiyeler gönderdi. Davet, etkinliğin İngiltere saatiyle 15: 30’da (IST) başlayacağını söylüyor ancak hangi telefonların piyasaya sürülmesinin beklendiğine dair herhangi bir ayrıntı sunmuyor. Yeni G serisi ve X serisi telefonların piyasaya sürülmesi bekleniyor. Nokia G10 ve Nokia G20 son zamanlarda sızdırıldı ve Rs’den başlayarak fiyatlandırıldıkları bildirildi. Hindistan’da 11.999. Avrupa’da, telefonlar sırasıyla 139 Euro (yaklaşık 11.900 Rs) ve 169 Euro (yaklaşık 14.500 Rs) olarak fiyatlandırılabilir. İki telefonun Mavi ve Mor renk seçenekleriyle geldiği bildiriliyor.

Nokia G10, Nokia G20 teknik özellikleri (beklenen)
Nokia G10 ve Nokia G20 telefonların kutudan çıkar çıkmaz Android 11 üzerinde çalışması ve 19.5: 9 en boy oranına sahip 6,38 inç HD + ekranlara sahip olması bekleniyor. Kaputun altında, Nokia G10, sekiz çekirdekli MediaTek Helio P22 SoC ile güçlendirilebilirken, Nokia G20’nin MediaTek Helio G35 SoC tarafından desteklendiği bildiriliyor. Telefonların 3GB veya 4GB RAM ile gelmesi bekleniyor. Depolama için, telefonların her ikisi de microSD kartla (512GB’a kadar) genişletilebilen 32GB ve 64GB varyantlarıyla gelmesi bekleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Nokia, G ve X-Serisi İçin 8 Nisan’da Lansman Yapacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Huawei HarmonyOS, Akıllı Telefonlar İçin Piyasaya Sürüldü

Huawei HarmonyOS, Akıllı Telefonlar İçin Piyasaya Sürüldü: Huawei, akıllı telefonlar için tescilli HarmonyOS’un Çarşamba günü …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör