PUBG Lite, En Geç 29 Mayıs’da Kapanacak

blank
PUBG Lite, 29 Mayıs'da Kapanacak

İçerik: PUBG Lite, En Geç 29 Mayıs’da Kapanacak

PUBG Lite, 29 Mayıs’da Kapanacak:

Geliştiriciler, üst düzey bir oyun donanımına sahip olmayanların popüler battle royale oyununu oynamasına izin veren ücretsiz bir PUBG uyarlaması olan PUBG Lite’ın 29 Nisan’da hizmete kapatılacağını duyurdu. Oyuncu desteği 29 Mayıs’ta sonlandırılacaktır. Duyuru, lite.pubg.com web sayfasının kapatılmasından bir gün sonra gelir. Oyunu sistemlerine yükleyenler, fesih zamanına kadar oyunu normal şekilde oynamaya ve oyun içi kredileri harcamaya devam edebilecekler. Yayıncı Krafton kapatma için herhangi bir sebep açıklamadı.

Resmi web sitesindeki Hizmet Sonlandırma Bildirimine göre, PUBG Lite ekibi oyunun web sayfasının kapatıldığını ve yeni indirme yapılmayacağını söyledi. Ancak, oyunu sistemlerine zaten yükleyenler, 29 Nisan 05:00 UTC (10:30 IST) tarihine kadar oyunu oynamaya devam edebilecekler. Ayrıca, 29 Mayıs’tan itibaren oyun için oyuncu desteği artık mevcut olmayacak.

“Uzun tartışmalardan sonra zor bir kararı verdik ve yolculuğumuzun sona ermesinin zamanı geldi. Bildirimde, fesih zamanına kadar oyunu oynamaya ve sahip olduğunuz L-COIN dahil olmak üzere oyun içi kredilerinizi normal bir şekilde kullanmaya devam edebileceksiniz ”deniyor. Ekip ayrıca PUBG Lite Facebook’un oyun hizmeti sona erdikten sonra bile “bir sonraki duyuruya kadar” açık olacağını söylüyor. Şirket, geçen yıl Kasım ayında L-COIN (ücretli nakit) yükleme sistemini sonlandırmış ve yüzde 100 ücretsiz bir oyun haline gelmişti. Bu, tüm oyun içeriğini ve öğelerini ücretsiz hale getirdi.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: PUBG Lite, En Geç 29 Mayıs’da Kapanacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

CD Projekt Red’den Cyberpunk 2077 İçin Kurtarma Planı Bekleniyor

CD Projekt Red’den Cyberpunk 2077 İçin Kurtarma Planı Bekleniyor: 2020’nin en çok beklenen ve alay …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör