En İyi Ücretsiz Android Uygulamaları

blank
En İyi Ücretsiz Android Uygulamaları

İçerik: En İyi Ücretsiz Android Uygulamaları

En İyi Ücretsiz Android Uygulamaları:Günlük olarak birden fazla uygulama kullanıyoruz ve yine de bir şekilde tonlarca kullanışlı uygulamayı kaçırma eğilimindeyiz. Bu nedenle, her ay denemeniz için bazı harika uygulamaları öne çıkarıyoruz. Nisan 2021 için en iyi ücretsiz Android uygulamaları listemizde mükemmel bir fotoğraf editörü, bildirim merkezinizi hatırlatıcılar için bir yer olarak kullanmanıza izin veren ve durum çubuğunuza hayal bile edemeyeceğiniz süper güçler veren bir uygulama var. İşte Nisan 2021 için en iyi ücretsiz Android uygulamaları listemiz.

Touch Retouch

blank

Fotoğrafları düzenlemek sıkıcı ve karmaşık olabilir. Ancak bu uygulama işleri çok daha kolay hale getiriyor. Dokunmatik Rötuş, istenmeyen çizgileri, nesneleri, kusurları ve daha fazlasını tek bir dokunuşla kaldırabilir. Görüntüde görünmesini istemediğiniz belirli bir nesneyi seçebilir ve herhangi bir iz bırakmadan nesneyi kaldırmak için uygulama tarafından sağlanan araçları kullanabilirsiniz.

Resmi tıklarken bir şekilde kaçırdığınız bir satırı kaldırmak için basit bir fotoğrafı düzenlemeye harcanan tüm bu saatler, Satır Kaldırma aracının yardımıyla da kaldırılabilir. Bu uygulamayı Photoshop dereceli bazı araçlara sahip bulduk, bu harika.

Super Status Bar

blank

Durum çubuğu çok sayıda geçiş ve kısayol içerir. Ya size basit bir hareketle birkaçını dışarıya çıkarabileceğinizi söylesek? Süper Durum Çubuğu, bildirim panelinizi yalnızca çekici kılacak şekilde değil, aynı zamanda size çok zaman kazandıracak bazı kısayollar oluşturacak şekilde özelleştirmenize yardımcı olur.

Durum çubuğunuzun görünümünü iOS, Android 10 veya belki de uygulamanın önceden yüklediği bazı özelleştirilmiş temalarla değiştirebilirsiniz. Durum çubuğuna parlaklık veya medya ses düzeyini ayarlamak ve diğer birçok kullanışlı özellik gibi hareketler bile ekleyebilirsiniz.

 Touch Locker

blank

Hiç bir dizi veya video izlediğiniz ve yanlışlıkla 10 saniye ileri atladığınız bir durumla karşılaştınız mı? Evet, çok sinir bozucu olduğunu biliyoruz. Bazı medya oynatıcılar, herhangi bir medyayı izlerken ekranınızı kilitlemenize izin veren bir seçenek sunarken, bazıları rahatsız etmez. Bu seçeneğe sahip olmayan medya oynatıcılar için Touch Locker sizin çözümünüzdür.

Tek bir dokunuşla ekranınızı kilitleyebilir ve herhangi bir kesinti olmadan içeriği izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra bildirim panelinden ekranın kilidini açabilirsiniz.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: En İyi Ücretsiz Android Uygulamaları

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft’un Sesli Asistan Uygulaması Kullanımdan Kaldırıldı

Microsoft’un Sesli Asistan Uygulaması Kullanımdan Kaldırıldı: Android ve iOS için Cortana mobil uygulaması Microsoft tarafından …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör