Instagram, Reels için Yeni Remix Özelliğini Sunuyor

blank
Instagram, Reels için Yeni Remix Özelliğini Sunuyor

İçerik: Instagram, Reels için Yeni Remix Özelliğini Sunuyor

Instagram, Reels için Yeni Remix Özelliğini Sunuyor:

Instagram, Reels kullanarak işbirliğini artırmak için yeni bir Remix özelliğini kullanıma sunuyor. Remix, temelde TikTok’un Duets özelliğinin çalışma şekline benzer – kullanıcıların mevcut bir Reel ile birlikte kayıt yapmasına izin verir. Instagram Reels kullanıcıları, zaten mevcut olanın yanında kendi Reel’lerini oluşturmak için Remix özelliğini kullanabilir. Tepkinizi kaydederken, arkadaşlarınıza yanıt verirken veya trend olan bir videoyu yeniden oluştururken bu özellik kullanışlı olmalıdır. Instagram Reels’in yeni Remix özelliği tüm dünyadaki kullanıcılar için kullanıma sunuluyor.

Yeni Remix özelliği Instagram tarafından Twitter’da duyuruldu. Belirtildiği gibi, mevcut biriyle birlikte kayıt yaparak kendi Reel’inizi oluşturmanıza izin verecektir. Bu yeni Remix özelliğini kullanmak için birlikte çekim yapmak istediğiniz Instagram Reel’e gidin. Makaranın sağ üst köşesinde görünen üç noktayı seçin ve Bu Makarayı Yeniden Karıştır seçeneğini belirleyin. Instagram, kaydedilen Reel’i sağ köşeye yerleştirecek ve sol tarafta kendi kaydınızı görmenize izin verecektir. Remix’inizi kaydetmeye başlamak için Kaydet düğmesine basın. Sol panelde gösterilen araçları kullanarak efektler, filtreler ekleyerek, hızı artırarak ve ses ekleyerek videonuzu düzenleyebilirsiniz.

Bu özellik, yeni yüklenen Instagram Makaraları için varsayılan olarak kullanılabilir olacaktır. Eski Makaraları Yeniden Düzenlemek istiyorsanız, Makaranızın sağındaki üç noktaya tıklayın ve Yeniden Düzenlemeyi Etkinleştir’e tıklayın. Bu remikslenmiş Makaralar, profilinizdeki Makaralar Sekmesinde diğer tüm Instagram Makaralarının yanında görünecektir. Dahası, içerik oluşturucular, Reel’lerini kimin remikslediğini Instagram Activity sekmesinden de görebilecekler.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Instagram, Reels için Yeni Remix Özelliğini Sunuyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter, Bültene Kaydolma Özelliğini Profillere Getiriyor

Twitter, Bültene Kaydolma Özelliğini Profillere Getiriyor:Bülten savaşları kızışmaya devam ediyor. Alt yığın hızla büyüyor gibi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör