Sony, 14 Nisan’da Yeni Xperia Cihazını Tanıtacak

blank
Sony, 14 Nisan'da Yeni Xperia Telefonunu Duyurmayı Planlıyor

İçerik: Sony, 14 Nisan’da Yeni Xperia Cihazını Tanıtacak

Sony, 14 Nisan’da Yeni Xperia Cihazını Tanıtacak:

Sony, birkaç hafta içinde yeni bir ürünü duyurduğunu ortaya çıkarmak için resmi Xperia sayfasının YouTube başlığını sessizce güncelledi. Droid Life tarafından fark edildiği üzere afiş, şirketin 14 Nisan’da Japonya saatiyle 16: 30’da veya ABD’de Doğu saatiyle 03: 30’da yeni bir Xperia ürününü piyasaya sürdüğünü söylüyor. Sony’nin duyurusu için Xperia’nın YouTube banner’ını kullandığını görünce, etkinliği büyük olasılıkla video platformunda yayınlayacak.

Şirket, ne tür bir ürün ortaya çıkardığını söylemedi, ancak Xperia 1 III adlı bir telefonun söylentileri dolaşıyor. Bu söylentilere göre telefon, diğer şirketlerin amiral gemisi cihazlarına rakip olacak özelliklere sahip olacak. 21: 9 en boy oranına ve 120 Hz yenileme hızına sahip 6,5 inç 4K OLED ekrana ve Sony’nin CyberShot bölümü tarafından şirket içinde yapılacak bir periskop lensine sahip olacağı bildirildi.

Telefonun, markanın akıllı telefonlar için en yeni premium işlemcisi olan Qualcomm Snapdragon 888 tarafından desteklendiği ve 16GB’a kadar RAM ve 512GB depolamaya sahip olabileceği söyleniyor. Diğer olası özellikler arasında 5.000 mAh pil, bir SD yuvası ve bir kulaklık girişi buluyor.

14 Nisan’da kesin olarak bileceğiz – Sony gerçekten yeni bir telefon çıkarırsa, o zamana kadar size haber vereceğiz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Sony, 14 Nisan’da Yeni Xperia Cihazını Tanıtacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Huawei HarmonyOS, Akıllı Telefonlar İçin Piyasaya Sürüldü

Huawei HarmonyOS, Akıllı Telefonlar İçin Piyasaya Sürüldü: Huawei, akıllı telefonlar için tescilli HarmonyOS’un Çarşamba günü …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör