Yeni Space Jam Filminin Fragmanı, Cumartesi Günü Yayınlanacak

blank
Yeni Space Jam Filminin Fragmanı, Cumartesi Günü Yayınlanacak

İçerik: Yeni Space Jam Filminin Fragmanı, Cumartesi Günü Yayınlanacak

Yeni Space Jam Filminin Fragmanı, Cumartesi Günü Yayınlanacak:

Warner Bros., Space Jam: A New Legacy’nin ilk fragmanının 3 Nisan Cumartesi günü yayınlanacağını duyurdu. Space Jam için kesin bir çıkış zamanı: Yeni Eski bir fragman mevcut değil, ancak her zamanki Warner slotunda olmalı (9:30 pm IST / 9am PT / 16pm GMT). Hintçe, Tamilce ve Telugu dillerinde Space Jam: A New Legacy fragmanının herhangi bir yerel dilde sürümünün olup olmayacağına dair bir bilgi yok. Başrolde basketbol yıldızı LeBron James’in yer aldığı Space Jam: A New Legacy, Michael Jordan liderliğindeki orijinal Space Jam filminin devamı niteliğindedir ve Looney Tunes karakterlerini 2003’teki Looney Tunes: Back’den bu yana ilk kez beyaz perdeye geri getirir. Eylemde.

Warner Bros., Space Jam: A New Legacy fragmanının 3 Nisan yayın tarihini, ikonik Looney Tunes ikilisi Wile E. Coyote ve Road Runner’ın yer aldığı kısa bir videoyla Perşembe günü sosyal medya kanallarında duyurdu. Coyote bir karavan tarafından ezilir ve Road Runner, “Space Jam: Cumartesi Yeni Eski bir fragman” yazan bir tabela ile oradan çıkar. Fragman duyurusunun bir parçası olsalar da, hem Wile E. Coyote hem de Road Runner’ın Space Jam: A New Legacy’nin bir parçası olması beklenmiyor. Film büyük ölçüde Space Jam’de gördüğümüz karakterleri içeriyor.

Buna Bugs Bunny, Lola Bunny, Daffy Duck, Porky Pig, Marslı Marvin, Tweety, Sylvester, Foghorn Leghorn ve Speedy Gonzales dahildir. Ancak LeBron James ve oğlunun yapay zeka algoritmasıyla sanal bir kelimeye hapsolduğunu bulan olay örgüsü mekaniği sayesinde, Space Jam: A New Legacy, Warner Bros. Direktörü Malcolm D’ye ait mülklerden bir dizi başka karakter getirecek. Lee, Batman, Wonder Woman, King Kong, The Matrix, Mad Max ve hatta Casablanca dünyalarına gireceğimiz konusunda alay etti.

LeBron’a ek olarak, Space Jam: A New Legacy’de yukarıda bahsedilen AI-G algoritması olarak Don Cheadle, LeBron’un eşi Kamiyah rolünde Sonequa Martin Green, LeBron’un en küçük oğlu Dom rolünde Cedric Joe, LeBron’un en büyük oğlu Darius rolünde Ceyair J. Wright ve Harper Leigh Alexander, LeBron’un kızı Xosha rolünde. Birkaç NBA ve WNBA oyuncusu kamera hücresine sahip olacak.

Lee, Juel Taylor, Tony Rettenmaier, Keenan Coogler ve Terence Nance’ın bir senaryosunu yönetir. LeBron ayrıca Ryan Coogler, Maverick Carter ve Duncan Henderson’la birlikte Space Jam: A New Legacy’nin yapımcısıdır. Space Jam: A New Legacy; Warner Animation Group, Proximity Media ve SpringHill Entertainment’ın bir prodüksiyonudur. Warner Bros. Pictures küresel dağıtımcıdır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Space Jam Filminin Fragmanı, Cumartesi Günü Yayınlanacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

JJ Abrams, Portal Filmi Projesinin Devam Ettiğini Söyledi

JJ Abrams, Portal Filmi Projesinin Devam Ettiğini Söyledi: JJ Abrams, bir Portal filmi olasılığını ilk …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör