İki Haftalık Pil Ömrü ile Huawei Band 6 Tanıtıldı

blank
İki Haftalık Pil Ömrü ile Huawei Band 6 Tanıtıldı

İçerik: İki Haftalık Pil Ömrü ile Huawei Band 6 Tanıtıldı

İki Haftalık Pil Ömrü ile Huawei Band 6 Tanıtıldı:Huawei Band 6, Çinli şirketin en son giyilebilir fitness cihazı olarak Cuma günü Malezya’da piyasaya sürüldü. Bandın büyük bir AMOLED ekranı var ve iki haftaya kadar pil ömrü sunduğu söyleniyor. Yeni giyilebilir fitness, kalp atış hızı, uyku, SpO2 (kan-oksijen) ve stres izleme gibi üstün özelliklerle birlikte gelir. Huawei Band 6’da sunulan 96’dan fazla egzersiz modu vardır ve ayrıca gelen aramalar ve mesajlar için telefon bildirimlerini aktarabilir.

Huawei Band 6 teknik özellikleri
Huawei Band 6, yüzde 64 ekran / vücut oranına sahip 1,47 inç AMOLED Full-View (194×368 piksel) renkli ekrana sahiptir. Huawei Band 6’nın ekranının, selefi Huawei Band 4’ten yüzde 148 daha büyük olduğu söyleniyor. Yeni giyilebilir cihazın cilt dostu UV ile işlenmiş silikon kayışı var ve sadece 18 gram ağırlığında. İki haftaya kadar pil ömrü veya yoğun kullanımda 10 güne kadar çıktığı söyleniyor. Şirket, Huawei Band 6’nın sadece beş dakikalık şarjla iki günlük pil ömrü sunduğunu iddia ediyor. Huawei’nin TruSeen 4.0 24×7 kalp atış hızı izleme, TruSleep 2.0 uyku izleme ve şirketin TruRelax stres izleme teknolojisini destekler. Fitness bandı ayrıca SpO2 kan-oksijen satürasyon izleme ile birlikte gelir.

Huawei Band 6’da adet döngüsü izleme özelliğinin yanı sıra telefonla çalınan müziği kontrol etme özelliği var. Ancak bu özelliklerin ikisi de yalnızca Android’de desteklenir, iOS cihazlarda desteklenmez. Giyilebilir fitness, diğerleri arasında koşma, yüzme, eliptik, kürek çekme, koşu bandı gibi temelleri içeren 96’dan fazla egzersiz moduna sahiptir. Huawei Band 6 ayrıca uygulama bildirimleri, gelen aramalar ve mesajlar için uyarılar, hava durumu güncellemeleri ve giyilebilir cihaza bağlı telefonun kamerası için uzaktan kumanda gibi özellikler sunar. Fitness bandı 43×25.4×10.99 mm ölçülerindedir ve 5ATM (50 metreye kadar) suya dayanıklıdır. Huawei Band 6, manyetik bir şarj yüksüğüne sahiptir, Bluetooth v5.0’ı destekler ve navigasyon desteği için bir yan düğmeye sahiptir. Android 6.0 veya üstü ve iOS 9.0 veya üstü çalıştıran telefonlarla uyumludur.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: İki Haftalık Pil Ömrü ile Huawei Band 6 Tanıtıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Yeni Özelliklere Sahip watchOS 8 Tanıtıldı

Yeni Özelliklere Sahip watchOS 8 Tanıtıldı: watchOS 8 önizlemesi, Apple tarafından WWDC 2021 açılış konuşmasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör