Samsung Galaxy A52 5G Avrupa’da Tanıtıldı

blank
Samsung Galaxy A52 5G Avrupa'da Tanıtıldı

İçerik: Samsung Galaxy A52 5G Avrupa’da Tanıtıldı

Samsung Galaxy A52 5G Avrupa’da Tanıtıldı:

Samsung Galaxy A52 5G’nin Hindistan Standartları Bürosu (BIS) web sitesinde görüldüğü bildirildi ve bu da akıllı telefonun Hindistan’da yakında piyasaya sürüldüğünü gösteriyor. Samsung, birkaç hafta önce Avrupa’da 90Hz ekranlı bir 4G varyantı ve 120Hz ekranlı 5G varyantını piyasaya sürdü. Bağlantı seçeneğinin yanı sıra, her iki telefon arasındaki en büyük farklar, kaputun altındaki SoC’ler ve ekranlarının yenileme hızlarıdır. 5G varyantı 120Hz ekrana sahip, bu da Hindistan’daki müşterilerin de yüksek yenileme hızı varyantı almasının beklendiği anlamına geliyor.

91Mobiles tarafından hazırlanan bir rapora göre, BIS listesi Samsung Galaxy A52 5G’nin SM-A526B / DS model numarasına sahip olduğunu gösteriyor. Benzer model numarasına sahip bir Samsung akıllı telefon da bu yılın başlarında ABD FCC web sitesinde görüldü. Telefon ayrıca Bluetooth SIG sertifikasyon sitesinde de görüldü, ancak farklı bir model numarasına sahipti. Bahsedildiği gibi, telefon geçen ay Avrupa’da piyasaya sürüldü ve fiyatı 429 Euro’dan başlıyor. Müthiş Siyah, Harika Mavi, Harika Menekşe ve Harika Beyaz renkleriyle piyasaya çıktı. Hindistan fiyatları hakkında henüz bir bilgi yok.

Samsung Galaxy A52 5G özellikleri
Hint varyantının teknik özellikleri hakkında herhangi bir bilgi bulunmamakla birlikte, her iki modelin de aynı donanıma sahip olması muhtemeldir. Çift SIM (Nano) Samsung Galaxy A52 5G, Android 11 tabanlı One UI 3.1 üzerinde çalışır. 120 Hz yenileme hızına sahip 6,5 inç tam HD + Süper AMOLED Sonsuz-O Ekrana sahiptir. Samsung, telefonun sekiz çekirdekli bir SoC tarafından desteklendiğini söylüyor. GSMArena, el cihazının kaputun altına 8GB’a kadar RAM ile bir Qualcomm Snapdragon 750G yerleştirdiğini söylüyor.

Kamera bölümünde, telefon 64 megapiksel birincil sensör, 12 megapiksel ultra geniş atıcı, 5 megapiksel derinlik sensörü ve 5 megapiksel makro atıcı ile donatılmıştır. Önde 32 megapiksellik bir selfie kamerası var. Telefon, 128GB ve 256GB dahili depolama seçenekleriyle piyasaya sürüldü. 25W hızlı şarjı destekleyen 15W şarj cihazıyla birlikte gelen 4.500mAh pil içerir. Bağlantı seçenekleri arasında 5G, 4G LTE, Wi-Fi, Bluetooth, GPS / A-GPS ve bir USB Type-C bağlantı noktası bulunur. Telefon ayrıca bir ekran içi parmak izi sensörüyle birlikte gelir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy A52 5G Avrupa’da Tanıtıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Google Pixel Artık Night Sight Videoları Çekebilecek

Google Pixel Artık Night Sight Videoları Çekebilecek: Google, geçtiğimiz ay I/O geliştirici konferansında bir dizi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör