Sony Xperia 1 III Özellikleri 14 Nisan Lansmanından Önce Sızdı

blank
Sony Xperia 1 III Özellikleri 14 Nisan Lansmanından Önce Sızdı

İçerik: Sony Xperia 1 III Özellikleri 14 Nisan Lansmanından Önce Sızdı

Sony Xperia 1 III Özellikleri 14 Nisan Lansmanından Önce Sızdı:Sony Xperia 1 III fiyatı ve teknik özellikleri, beklenen lansmanından önce çevrimiçi olarak sızdırıldı. Sony, 14 Nisan için bir etkinlik planladı. Şirket hangi ürünleri tanıtmayı planladığını onaylamasa da, Sony’nin büyük ölçüde amiral gemisi Xperia 1 III’ü tanıtması bekleniyor. Söylentilere göre Xperia Compact akıllı telefon da etkinlikte piyasaya sürülebilir. En son sızıntı, Sony Xperia 1 III’ün Qualcomm Snapdragon 888 SoC ile güçlendirilebileceğini ve arkada üçlü kamera kurulumuna sahip olabileceğini gösteriyor.

Sony Xperia 1 III özellikleri
Sony Xperia 1 III’ün teknik özellikleri de değişti ve telefonun 1.300 nit maksimum parlaklık ve 120Hz yenileme hızına sahip 6.5 inç 4K HDR OLED 10bit ekrana sahip olduğu söyleniyor. Telefonun, 12GB RAM ve 256GB depolama alanıyla eşleştirilmiş bir Qualcomm Snapdragon 888 SoC tarafından desteklendiği söyleniyor. Ayrıca Bank of China için özel olarak 16GB RAM + 512GB depolama modeli olması bekleniyor.

Optiğe gelince, ihbarcı, Sony Xperia 1 III’ün 63 megapiksel geniş açılı ana sensör, 12 megapiksel ultra geniş açılı ikincil sensör ve üçüncü 12 megapiksel ile üçlü bir arka kamera kurulumuna sahip olacağını söylüyor. “Cyber-shot” kayıpsız yakınlaştırma özelliklerine sahip periskop telefoto lens.

Sony Xperia 1 III’ün ayrıca 65W şarj desteğine sahip 5.000 mAh pil paketlemesi bekleniyor. Geçmişteki sızıntılar, telefonun 5G’yi destekleyeceğini ve 3,5 mm kulaklık jakı ile geleceğini gösteriyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Sony Xperia 1 III Özellikleri 14 Nisan Lansmanından Önce Sızdı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

OnePlus Nord CE 5G’nin Özellikleri Belli Oldu

OnePlus Nord CE 5G’nin Özellikleri Belli Oldu: OnePlus Nord CE 5G sızıntıları, 10 Haziran lansmanından …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör