Sony, Yeni Xperia Telefonunu 14 Nisan’da Duyurmayı Planlıyor

blank
Sony, 14 Nisan'da Yeni Xperia Telefonunu Duyurmayı Planlıyor

İçerik: Sony, Yeni Xperia Telefonunu 14 Nisan’da Duyurmayı Planlıyor

Sony, Yeni Xperia Telefonunu 14 Nisan’da Duyurmayı Planlıyor: Japon çok uluslu holding şirketi Sony Corporation, son model Xperia telefonunu bu yıl 14 Nisan’da piyasaya sürmeyi planlıyor.

The Verge’e göre Sony, çok düşük bir şekilde, yaklaşan Xperia etkinliğinin 14 Nisan’da (Droid-Life aracılığıyla) olacağını duyurdu. Haberler, Xperia YouTube kanalının banner’ından alındı; burada Japonya Standart Saatiyle 16: 30’da (EST) 3:30 EST’de veya 12:30 PT (veya 13:00 IST’de) yeni bir ürün duyurusu yapılacak. ).

Standart, neyin açıklanacağına dair hiçbir gerçek ipucu vermez, ancak yine de, başka bir model olan Xperia 1 III ve Xperia Compact’ın gelişi hakkında birbiri ardına kayan birkaç dedikodu vardı ve bu da sona erebilir. iPhone 12 Mini için bir Android yanıtı.

Verge, Xperia 5 ve 10’un yeni formlarını fark eden ve Compact’ı tamamen dışarıda bırakan farklı söylentiler olduğunu bildirdi. Her durumda, pratik olarak her söylenti, kullanıcıların önde gelen Xperia 1 serisinde başka bir bölüm göreceğini gösteriyor.

Raporlar, 1 III’ün bir periskop yakınlaştırma lensine sahip olacağını ve Techradar’ın kısa süre önce tam özelliklerin neler olabileceğini yayınladığını gösteriyor. Lider bir Android telefondan büyük ölçüde normal olan şey: Snapdragon 888, 12GB bellek, 5G ve 4K 120Hz ekran.

Söylentiler ayrıca yeni modelin bir iPhone Mini’deki ekrandan sadece biraz daha büyük olan 5.5 inçlik bir ekrana sahip olacağını gösteriyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Sony, Yeni Xperia Telefonunu 14 Nisan’da Duyurmayı Planlıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

OnePlus Nord CE 5G’nin Özellikleri Belli Oldu

OnePlus Nord CE 5G’nin Özellikleri Belli Oldu: OnePlus Nord CE 5G sızıntıları, 10 Haziran lansmanından …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör