Space Jam: A New Legacy Fragmanı Yayınlandı

blank
Space Jam: A New Legacy Fragmanı Yayınlandı

İçerik: Space Jam: A New Legacy Fragmanı Yayınlandı

Space Jam: A New Legacy Fragmanı Yayınlandı:

Warner Bros. 2021 filmlerinin tamamını HBO Max’te yayınlamaya özen gösterdi ve hizmetin bir sonraki büyük filmi dijital dünyaya uygun bir selam oldu. Stüdyo, Space Jam: A New Legacy’nin ilk fragmanını yayınladı ve bu, düşündüğünüzden daha çok bilim kurgu için bir övgü niteliğinde. Filmde LeBron James, oğlunu kurtarmak için süper kötü adam benzeri bir Goon Squad’a karşı basketbol oynamak zorunda olduğu bir “Matrix cehennemine” sürüklendi. Bu, elbette Bugs Bunny ve arkadaşlarını ekibine dahil etmeyi içeriyor, ancak referanslar bundan daha ileri gidiyor.

James, başlangıç ​​olarak The Iron Giant’ın adaşı robotunun yardımına güvenebilir. Film ayrıca, Michael Jordan’la birlikte orijinal Space Jam’den bu yana geçen 25 yıldaki teknolojik ilerlemeye de selam veriyor. Tune Squad, düz çizgi filmlerden CG animasyonlu karakterlere (veya James’in durumunda gerçek bir vücuda) dönüşür, oyuncular video oyununa benzer puanlar alır ve sahanın üstündeki ekran, sosyal medya takipçisi sayısını bile gösterir.

A New Legacy, hem HBO Max’te hem de 16 Temmuz’da sinemalarda. Bunun üstün bir sinema deneyimi olmasını beklemiyoruz, ancak izlemenin de bir Max aboneliğinden daha fazla maliyeti olmayacak. Salgın nedeniyle hala evde sıkışıp kalıyorsanız veya sadece tiyatroyu ziyaret etmenin zorluklarını istemiyorsanız, haklı çıkarmak kolay olabilir. Bu aynı zamanda Warner’ın stratejisinin en büyük testlerinden biridir – eğer yeni Space Jam HBO Max’te bir başarıyı kanıtlarsa, hem hizmetin profilini güçlendirebilir hem de Max’te daha büyük isimlere sahip filmlere yol açabilir.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Space Jam: A New Legacy Fragmanı Yayınlandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Disney Nisan’da Obi-Wan Kenobi’yi Çekmeye Başlayacak

Disney Nisan’da Obi-Wan Kenobi’yi Çekmeye Başlayacak: Disney +, beklediğinizden biraz daha geç olsa da nihayet …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör