Yahoo, 4 Mayıs’ta Tamamen Kapatılacak

blank
Yahoo, 4 Mayıs'ta Tamamen Kapatılacak

İçerik: Yahoo, 4 Mayıs’ta Tamamen Kapatılacak

Yahoo, 4 Mayıs’ta Tamamen Kapatılacak:

İnternet tarihindeki en uzun süredir devam eden ve en çok konuşulan web Soru-Cevap platformlarından biri olan Yahoo Answers, 4 Mayıs’ta kapatılıyor. O gün, Yahoo Answers web sitesi Yahoo ana sayfasına yeniden yönlendirilmeye başlayacak ve platformun tüm arşivleri görünüşe göre var olmayacak. Platform 2005 yılından beri çalışıyor.

Şirketin 2017’de yaklaşık 5 milyar dolara telekomünikasyon satışından sonra şu anda Verizon Media Group’un bir parçası olan Yahoo, değişikliği Yahoo Answers ana sayfasının en üstünde duyurdu. Mesaj, kapatma zaman çizelgesinin ayrıntılarını veren bir SSS’ye bağlanır. SSS, 20 Nisan’dan itibaren platformun artık yeni başvuruları kabul etmeyeceğini açıklıyor.

Kullanıcıların verilerini talep etmek için 30 Haziran’a kadar vakti olacak, aksi takdirde veriler erişilemez olacak. Yahoo, “Soru listeniz, Sorular, Cevaplar listeniz, Cevaplar ve tüm resimler dahil olmak üzere kullanıcı tarafından oluşturulan tüm içeriği” içerir, ancak “diğer kullanıcıların içeriğini, sorularını veya cevaplarını indiremezsiniz” diyor.

Aktif Yahoo Answers üyelerine gönderilen bir not, Yahoo’nun platformu neden kapattığına dair biraz daha fazla ayrıntı sağlar; bunlara “yıllar içinde daha az popüler hale geldi” ve şirketin “kaynaklarımızı üründen uzaklaştırmaya karar verdiği” de dahildir. “üyelerimize daha iyi hizmet veren ürünlere odaklanmak.”

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yahoo, 4 Mayıs’ta Tamamen Kapatılacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft Outlook iOS’da Sesli Dikte Özelliği Sunacak

Microsoft Outlook iOS’da Sesli Dikte Özelliği Sunacak: Microsoft Outlook artık kullanıcıların sesli komutları kullanarak e-postaları …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör