Efsane Star Wars Oyunu Yakında PS4 ve Nintendo’ya Geliyor

blank
Efsane Star Wars Oyunu Yakında PS4 ve Nintendo'ya Geliyor

İçerik: Efsane Star Wars Oyunu Yakında PS4 ve Nintendo’ya Geliyor

Efsane Star Wars Oyunu Yakında PS4 ve Nintendo’ya Geliyor:Bazı retro klon asker aksiyonu arayan Star Wars hayranları, Republic Commando’nun yeniden düzenlenmiş versiyonu Nintendo Switch ve PS4’e çıkarken Perşembe günü savaşa geri dönebilir.

Republic Commando, Revenge of the Sith’in sinemalara çıkmasından birkaç ay önce, 2005 yılında Xbox ve PC’de çıktı. Son Jedi Outcast, Jedi Academy, Episode 1: Racer and Knights of the Old Republic 2’nin yeniden sürümlerinde olduğu gibi, remaster Aspyr tarafından ele alındı. Bu yeni sürüm, orijinalin çok oyunculu moduna sahip olmayacak, ancak modernize edilmiş kontroller içerecek.

Klon Savaşları sırasında belirlendi ve sizi özel operasyonlar birimi Delta Squad’ın sorumluluğuna koyuyor – Boss, Scorch, Fixer ve Sev gibi kendi kendini açıklayan harika isimlere sahip bir klon komando takımı (sonuncusu biraz belirsiz, ama o bir keskin nişancı). Kötüleri vurmanın yanı sıra, oyunun çoğunda takım arkadaşlarınıza benzersiz becerilerine göre hareket etmelerini emrediyorsunuz.

Boss’u seslendiren Temuera Morrison, Jango Fett’i ve önceki üçlemede klonları canlandırdı. Oyuncu kısa süre önce The Mandalorian’ın 2. sezonunda Boba Fett olarak Star Wars evrenine döndü ve yakında çıkacak Disney Plus programı The Book of Boba Fett’de başrol oynayacak.

“Republic Commando 2005’teki ilk lansmanından bu yana hayranların en sevdiği Star Wars oyunu olmaya devam ediyor. Franchise tarihindeki bu sevilen anı geri getirmek için Lucasfilm Games ile birlikte çalışabilmekten onur duyuyoruz,” diye Aspyr’ın ortağı Ted Staloch kurucu, yaptığı açıklamada dedi.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Efsane Star Wars Oyunu Yakında PS4 ve Nintendo’ya Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

1986 Model Süper Mario Nintendo Oyunu 660.000 Dolara Satıldı

1986 Model Süper Mario Nintendo Oyunu 660.000 Dolara Satıldı: Nintendo’nun 1986’da satın alınan ve ardından …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör